Terör örgütü PKK’ya sabah darbesi: Sızma girişiminde bulunan 2 terörist ve kuzey Irak’ta 3 terörist öldürüldü

Milli Savunma Bakanlığı resmi Twitter hesabından bir açıklama yaparak Kuzey Irak'ta düzenlenen hava harekatında 3 PKK'lı teröristin öldürüldüğünü duyurdu.

30.07.2019 - 10:26
30.07.2019 - 10:26
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Milli Savunma Bakanlığı’nın Twitter adresinden yapılan duyuruda, Kuzey Irak’ta Pençe Harekatı ile koordineli olarak devam eden operasyonlar kapsamında Avaşin bölgesine hava harekatı düzenlendiği belirtildi. Bakanlık açıklamasında düzenlenen hava Harekatı’nda 3 PKK’lı teröristin daha öldürüldüğünü duyurdu.

Saldırı maksatlı sızmaya çalıştılar

Diğer yandan Kuzey Irak Metina bölgesinden saldırı amacı ile Türkiye’ye sızmaya çalışan 2 PKK’lı terörist sınır hattında düzenlenen operasyonla silahları ile birlikte etkisiz hale getirildi. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada teröristlerin Türkiye’ye sızmadan güvenlik güçleri tarafından düzenlenen operasyonla öldürüldüğü duyuruldu.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim