Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Terör Örgütü PKK HDP Önünde Bekleyen Aileleri Tehdit Etti!

Diyarbakır'da terör örgütü PKK tarafından çocukların kaçırıldığını iddia eden ailelerin HDP binası önünde nöbeti devam ediyor. HDP binası önünde bekleyen ailelerin terör örgütü PKK tarafından tehdit edildikleri ortaya çıktı. Terör örgütü tarafından kaçırılan oğlu için eylem yapan Süleyman Aydın, PKK'lı teröristler tarafından HDP binası önüne gitmeleri durumunda çocukluğunda kendilerinin de öldürüleceğini söyleyerek tehdit edildiklerini dile getirdi.
Son Güncelleme:
 Terör Örgütü PKK HDP Önünde Bekleyen Aileleri Tehdit Etti!

Diyarbakır’da Terör Örgütü tarafından çocuklarının kaçırıldığı iddiası ile HDP binası önünde eylem yapan aileler 32. günde de eylemlerine devam ediyor. HDP binası önünde bekleyen ailelerin sayısı 51’e ulaşırken, ailelerden gündeme bomba gibi düşen bir iddia geldi. Çocukları terör örgütü tarafından kaçırılan aileler terör örgütünün kendilerini tehdit ettiklerini söyledi.

Silah Doğrultarak Eylemi Sonlandırmalarını İstediler

PKK’lı teröristler tarafından 4 yıl önce 19 yaşındaki oğlu Özkan kaçırılan Baba Süleyman Aydın, HDP binası önünde yaptıkları eğlenmeyi ziyaret eden raportörlerden Wienen’e açıklamalar yaptı. HDP’nin önünde eylem yapan ailelerin tehdit edildiğini söyleyen Aydın, kendilerine kalaşnikof silahların doğrultulduğunu ve eylemi sonlandırmamaları durumunda önce çocuklarının sonra da kendilerinin öldürüleceğini söylediğini dile getirdi.

Oğlumu Geri İstiyorum

Terör örgütü tarafından kaçırılan oğlunu geri istediğini söyleyen baba Süleyman Aydın, kaçırılan çocukların önce HDP binasında tutulduğunu ardından da kırsala gönderildiklerini belirterek bir aydır burada beklediklerini, terör örgütü tarafından il başkanlığı önüne gitmeleri durumunda çocuklarının öldürüleceği yönünde tehdit aldıklarını dile getirdi. Bir arkadaşının başına 3 kalaşnikof dayandığını iddia eden Süleyman Aydın, güvenlik güçleri kendilerini korumasa burada hepsi tarayacaklarını söyledi.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Ayasofya’da ilk namaz 15 Temmuz’da kılınacak
10 07 2020 - 17:09
Ayasofya bugün ibadete açılacak mı? Ayasofya kararı 10 Temmuz
10 07 2020 - 12:53
ÖTV artışı sonrası zamlı alkol fiyatları! Alkole ne kadar zam geldi?
6 07 2020 - 16:37
Sude Andaş kedi işkence videoları sonrası Instagram hesabını kapatıp kayıplara karıştı
6 07 2020 - 09:18
Müge Anlı’da Aranan 7 Yaşındaki İkranur Tirsi Hakkında Gelen İhbar Ne? İkranur Bulundu mu?
29 06 2020 - 17:27
29 Haziran 2020 Pazartesi evde bakım maaşı yatan iller hangileri? Evde bakım maaşı temmuz ayında ne kadar zamlanacak?
29 06 2020 - 16:45
Yorum Yap