Terör Örgütü DEAŞ Sözde Türkiye Vilayeti Adını Verdiği Hücreden Propaganda Videosu Yayınladı

Dünya genelinde binlerce masum insanı katleden terör örgütü DEAŞ, sözde “Türkiye Vilayeti” adlı bir hücreden paylaştığı video ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve ABD’yi tehdit etti.

11.07.2019 - 13:03
11.07.2019 - 14:43
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Terör örgütü DEAŞ, sözde “Türkiye Vilayeti” adını verdiği bir hücreden propaganda videosu yayınladı. İlk kez böyle bir hücre adını veren terör örgütü uzun süreden beri propaganda videosu paylaşmıyordu. Videoda DEAŞ üyelerinden biri Türkçe olarak konuşarak ABD ve Türkiye’yi tehdit etti. İlk kez böyle bir hücre evinden video paylaşan terör örgütünün videodaki konuşan üyesinin Ebu Katada El Turki olduğu öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Hedef Aldılar

Terör örgütü DEAŞ videolu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tehdit etti. Türkçe olarak konuşan DEAŞ’lı terörist aynı zamanda ABD’ye yönelik tehditlerde de bulundu. Terör örgütüne İslam Devleti adını veren terörist, Irak ve Şam’da örgütün aldığı darbelerle cihatlarını terk etmeyeceklerini söyledi. Bu sözlerle ABD’yi tehdit eden teröristler ardından da bağlılık yemini ederek DEAŞ Lideri Bağdadi’ye olan bağlılıklarını tazeliyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim