Temizlik takıntısı ile tanınan Kadir Ezildi yeni programda sunucu oldu

Geçtiğimiz günlerce TLC Türkiye' kanalından FOX TV'ye transfer olan Temizlik Avcıları programının yaptığı temizlikler ile programın sevilen yüzü haline gelen Kadir Ezildi, yeni adıyla Temizlik Benim İşim adlı programın sunucusu olacak.

24.07.2019 - 10:44
24.07.2019 - 10:54
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Geçtiğimiz günlerce TLC Türkiye kanalından FOX TV’ye transfer olan Temizlik Avcıları programının yaptığı temizlikler ile programın sevilen yüzü haline gelen Kadir Ezildi, yeni adıyla Temizlik Benim İşim adlı programın sunucusu olacak.

FOX TV kanalında hafta içi her gün seyirciyle buluşacağı beklenen programın yapımcılığını Talya yapım üstlenecek. Yeni programın çekimleri ile kurban bayramından sonra başlayacak, Eylül 2019 ayında ilk yayınına başlayacak.

Kadir Ezildi lise yıllarında başlayan temizlik takıntısını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmaya başlayınca bir süre sonra videoları büyük ilgi toplamıştı. Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışan Ezildi, bu işinden temizlik takıntısı yüzünden vazgeçmişti. Renkli bir kişiliğe sahip olan Ezildi, Temizlik Benim İşim programının sunuculuğunu yapacağını da Instagram hesabı üzerinden takipçilerine duyurmuştu.

Kadir Ezildi Kimdir?

Temizlik Avcıları programında bir çok kişi tarafından beğeni toplayan Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi. 24 yaşında olan Kadir Ezildi, İstanbul’da ailesi ile yaşıyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim