Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Temizlik Benim İşim 6 Mayıs Çarşamba puanları! Emine Kocabay kaç puan aldı?

Son Güncelleme:
 Temizlik Benim İşim 6 Mayıs Çarşamba puanları! Emine Kocabay kaç puan aldı?

FOX TV’de hafta içi her gün Kadir Ezildi’nin renkli ve eğlenceli sunumuyla ekranlara gelen yarışma programı Temizlik Benim İçin bugün de yeni bölümü ile sizlerle buluşuyor. Yeni haftaya 5 yeni yarışmacı ile başlayan Temizlik Benim İşim yarışmasında bugün haftanın ortasında yeni veri yarışmacı daha kendisi için çıkan evde temizlik yapacak. Günün yarışmacısı 4 saatlik süre içerisinde temizliği bitirip rakiplerinden puan alacak. Peki Temizlik Benim İşim 6 Mayıs Çarşamba puan durumu nasıl oldu?

FOX TV’nin buram buram temizlik ve hijyen kokan yarışması Temizlik Benim İşim yeni bölümü ile sizlerle buluşuyor. Koronavirüs tedbirlere rağmen çekimleri devam eden yarışma programı gündüz kuşağında ekran başında izleyenleri oldukça renkli anlar yaşatıyor. Kadir Ezildi’nin renkli ve eğlenceli sunumu ile izleyici karşısına çıkan yarışma programında haftanın ortasında yeni bir yarışmacı daha kendisi için çıkan evde temizlik yapacak ve yüksek puan almaya çalışacak. Peki Temizlik Benim İşim 6 Mayıs puanları nasıl oldu?

Emine Kocabay kimdir?

Temizlik Benim İşim’de bugün yarışmacısı Emine Kocabay oldu. 46 yaşında olan Emine Hanım aşçı olarak çalışıyor. Üç çocuk annesi olan Emine Kocabay temizlik konusunda son derece titiz bir kadın olduğunu ve her yeri pırıl pırıl yapmadan içinin rahat etmediğini söylüyor. Dün temizlik yapılan evde Kadir’in sildiği camları beğenmeyen Emine Hanım bugün cam silmenin nasıl olduğunu herkese göstereceğini ifade ediyor. Haftanın finali içinde oldukça iddialı konuşan Emine Kocabay, bu hafta kesinlikle kendisinin birinci olacağını ve 10 bin lira para ödülünü kazanacağını iddia ediyor.

temizlik benim işim

Temizlik Benim İşim 5 Mayıs puanlama

Temizlik Benim İşim de haftanın ikinci günü de dün Binnur Karadeniz yarışmıştı. 4 saatlik süren temizlik sonunda rakiplerinin karşısına çıkan Binnur Hanım yapılan eleştirilere oldukça sinirlenmiş ve rakiplerinden toplamda 11 puan almıştı.

Temizlik Benim İşim 6 Mayıs Çarşamba puan durumu

Haftanın 3. günü Temizlik Benim İşim yarışmasında yarışan Emine Kocabay 4 saatlik sürenin sonunda rakiplerinden puanla alacak. Emine Hanım’ın aldığı puanlar belli oldu. Temizlik Benim İşim 6 Mayıs Çarşamba puan durumu şöyle oldu;

Binnur Hanım: 2 puan

Derya: 2 puan

Şehriban: 2 puan

Aycan: 2 puan

Bugün yarışan Emine Hanım rakiplerinden toplamda 8 puan aldı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Show TV Kuaförüm Sensin 21 Eylül günün birincisi kim? Günün puan durumu
21 09 2020 - 12:59
Kuaförüm sensin 21 Eylül – 25 Eylül yarışmacıları kim? Yeni haftada modeller belli oluyor
21 09 2020 - 12:04
18 Eylül Cuma dizi reytingleri açıklandı! Kırmızı Oda zirveye ambargo koydu
19 09 2020 - 14:31
Melisa Sözen Kırmızı Oda’da oynamadı yaşadı, sosyal medyaya damga vurdu
19 09 2020 - 11:37
Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma kim elendi? 10 bin lirayı hangi takım kazandı?
18 09 2020 - 12:51
Gelinim Mutfakta 18 Eylül kim elendi? 5 bilezik ödülünü kim kazandı?
18 09 2020 - 12:29
Yorum Yap