Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Temizlik Benim İşim 4 Mayıs Aycan Aksoy kaç puan aldı puan durumu

Son Güncelleme:
 Temizlik Benim İşim 4 Mayıs Aycan Aksoy kaç puan aldı puan durumu

FOX TV ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Temizlik Benim İşim yeni yarışmacıları ile haftaya başlıyor. Bir hafta boyunca sürecek olan maratonda her gün bir yarışmacı kendileri için seçilen evde temizlik yapacak ve 4 saatin sonunda en yüksek puanları almaya çalışacak. Bu hafta da birbirinden iddialı 5 yarışmacı en iyi temizliği ben yaparım diyor ve haftanın birincisi olabilmek için mücadele ediyor. Peki Temizlik Benim İşim 4 Mayıs puan durumu nasıl oldu? Temizlik Benim İşim Aycan Aksoy kaç puan aldı?

Temizlik hastası Kadir Ezildi’nin sunumu ile FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı Temizlik Benim İşim yeni haftaya başlıyor. Yeni haftada 5 yeni yarışmacının mücadele edeceği yarışma programında haftanın finalinde birinci olan yarışmacı 10 bin lira para ödülünün de sahibi olacak. Birbirinden iddialı yarışmacılar bu hafta da kendilerine verilen 4 saatlik süre içerisinde şanslarını çıkan evi temizlemeye ve günün en yüksek puanı almaya çalışıyor. Peki Temizlik Benim İşim 4 Mayıs puanlama nasıl oldu?

Aycan Aksoy kimdir?

Temizlik Benim İşim 4 Mayıs yarışmacısı Aycan Aksoy 24 yaşında. Sigorta eksperi olarak çalışan genç yarışmacı temizlik konusunda son derece titiz ve hassas olduğunu kesinlikle bu hafta bu yarışmada birinci olacağını söylüyor. Güçlü rakiplerine karşı mücadele edecek olan Aycan Hanım bugünün üstesinden gelebileceğini ve kesinlikle haftanın finalinde 10 bin lira para ödülünü kazanacağını düşünüyor.

temizlik benim işim

Bütün yarışmacılar iddialı

Bu hafta Temizlik Benim İşim yarışmasında yarışacak 5 yeni yarışmacı belli oldu. Yarışmacıların hepsi çok iddialı olduklarını ve haftanın finalinde mutlaka kendilerinin kazanacaklarını söylüyor. Ancak oldukça kirli evlerde temizlik yapmak zorunda olan yarışmacılar evlerin içine girince işler biraz değişiyor. Bakalım bu hafta kim en yüksek puanı alacak ve 10 bin lira para ödüllü kazanacak…

Temizlik Benim İşim 4 Mayıs puanlama

Temizlik Benim İşim’de bugün Aycan Hanım Yarışıyor. Aycan Hanım’ın ekipleri tarafından puanlaması yapıldı. Bugün Temizlik Benim İşim günün puanlaması şu şekilde oldu;

Şehriban Hanım: 2 puan

Emine Hanım: 3 puan

Binnur Hanım: 2 puan

Derya Hanım: 3 puan

Bugün yarışan Aycan Hanım günü toplam 10 puanla tamamladı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Müge Anlı Aleyna Çakır olayında şok ifadeler! Ümit Can Uygun herkesi tehdit etti
16 09 2020 - 11:42
Masumlar Apartmanı reytingleri de sosyal medyayı da salladı! Çöp ev ilk bölüme damga vurdu
16 09 2020 - 11:00
Masumlar Apartmanı hangi romandan uyarlama? Hangi kanalda yayınlanacak?
15 09 2020 - 15:08
Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan tablosu! Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim?
15 09 2020 - 14:00
Yorum Yap