Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Temizlik Benim İşim 22 Mayıs Cuma haftanın finalinde kim kazandı?

FOX TV ekranlarının renkli, eğlenceli ve hijyenik yarışma programı Temizlik Benim İşim’de bir hafta daha sona eriyor. Bu hafta da birbirinden renkli 5 yarışmacı mücadele etmiş ve haftanın finalinde birinci olabilmek için zorlu evlerde temizlik yapmıştı. Puanlama sırasında tartışmaların yoğun olarak yaşandığı yarışma programında haftanın finali geldi çattı. Peki Temizlik Benim İşim 22 Mayıs Cuma haftanın finalinde kim kazandı? Temizlik Benim İşim 22 Mayıs kim birinci oldu?
Son Güncelleme:
 Temizlik Benim İşim 22 Mayıs Cuma haftanın finalinde kim kazandı?

FOX TV’de Kadir Ezildi’nin renkli sunumuyla ekranlara gelen ve hafta içi her gün izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programı Temizlik Benim İşim’de bir hafta daha sona eriyor. Birbirinden iddialı 5 yeni yarışmacının mücadele ettiği ve Pazartesi gününden bu yana kendilerine çıkan zorlu evlerde temizlik yaptığı yarışma programında Bugün bir yarışmacı haftanın finalinde kazanacak ve 10 bin lira para ödülünün sahibi olacak. Uzun zamandan beri devam eden yarışma programı izleyiciler tarafından da ilgiyle takip edilirken özellikle koronavirüs tedbirleri kapsamında evde olan izleyiciler son günlerde temizlik yarışmasına daha da ilgi göstermeye başladı. Peki Temizlik Benim İşim 22 Mayıs Cuma haftanın finalinde kim kazandı?

10 bin lira bugün sahibini bulacak

Temizlik Benim İşim’de bugün haftanın finali bölümü yapılacak ve hafta başından bu yana mücadele eden 5 yarışmacıdan biri 10 bin lira para ödülünün sahibi olacak. Oldukça iddialı ve renkli yarışmacılar hafta başından bu yana yoğun olarak mücadele ederken bugün bir yarışmacı haftanın finali bölümünde ödülün sahibi olarak veda edecek. Yapılan puanlamalar sonucunda yarışmacıların puanları birbirine Bir Hayli yakın olurken belirleyici olan Kadir Ezildi’nin verdiği puanlar olacak.

temizlik benim işim

Temizlik Benim İşim 22 Mayıs Cuma puanları

Bugün yapılacak olan günü finali bölümünde de günün yarışmacısı rakiplerinden puanlarını alacak Kadir Ezildi yine gizli bir şekilde puanını verdikten sonra haftanın finali bölümü başlayacak. Temizlik Benim İşim 22 Mayıs Cuma puanları belli oldu. Bugün yarışan Semahat Hanım’a rakiplerinin verdiği puanlar şu şekilde oldu;

Duygu: 2 puan

Meliha: 3 puan

Nermin: 2 puan

Gönül: 3 puan

Bugün yarışan Semahat Hanım rakiplerinden toplam 10 puan aldı.

Temizlik Benim İşim 22 Mayıs Cuma kim kazandı?

Temizlik Benim İşim 22 Mayıs Cuma kim kazandı sorusu cevap buldu. Bu hafta en yüksek puanları alarak 10 bin lirayı kazanan yarışmacı Duygu oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı
17 09 2020 - 16:14
Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?
17 09 2020 - 14:44
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Yorum Yap