Sinema
Bakış Açınızı Değiştirecek 25 Bilim Kurgu Filmi – En İyi Bilim Kurgu Filmleri

Ufkunuzu genişletmeye hazır mısınız? Birbirinden ilgi çekici senaryolar ve özel çekim teknikleri kullanılarak hazırlanmış bilim-kurgu filmleri ile karşınızdayız. Tarihin çekilmiş en iyi 25 bilim kurgu filmi ve onlar hakkında kısa özetler.

Okunma Süresi : 11 Dakika
Bağımlısı Olacağınız 16 Anime Filmi Önerisi – En İyi Anime Filmleri

Yoksa siz hala animeleri, çizgi film mi zannediyorsunuz? İzledikten sonra Hollywood yapımlarına burun kıvırma ihtimalinizin yüksek olduğu ve bağımlılık yaratan anime filmlerini listeledik. En iyi 16 anime filmi ve onların kısa tanıtımları.

Okunma Süresi : 7 Dakika
Kronolojik Olarak Marvel Filmleri Sıralaması – Marvel Filmleri İzleme Sırası

Marvel evreni ilginizi çekmeye başladı fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz değil mi? Son 10 yılda sinema dünyasını kasıp kavuran Marvel filmleri artık çok daha fazla insan tarafından ilgi görüyor. 48 adet Marvel yapımından oluşan listemizdeki filmler, izlenmesi gereken sıraya göre listelenmiştir.

Okunma Süresi : 11 Dakika
İçinizi Isıtacak 25 Romantik Komedi Filmi – En İyi Romantik Komedi Filmleri

Kahve, battaniye ve mümkünse sevgili hazır mı? O zaman geriye sadece en uygun romantik komedi filmini seçmek kalıyor. Gelmiş geçmiş en iyi 25 romantik komedi filmini sizler için inceledik.

Okunma Süresi : 5 Dakika
IMDb Puanı 8’den Yüksek Filmler – Kaçırmamanız Gereken 8 Efsane Film

IMDB'de 8 puan, kalite açısından önemli bir kıstastır. Psikoloji ve Korku filmleri hariç 8 puanın altı filmlerden efsane çıkmazken, bu puanın üzerindeki filmler ise gerçekten izleyiciyi tatmin eden yapımlar olmaktadır.

Okunma Süresi : 5 Dakika
Mutlaka İzlenmesi Gereken 6 Aamir Khan Filmi – En İyi Aamir Khan Filmleri

Aamir Khan'ın tüm filmlerini izlediniz mi? Peki size göre en iyi filmi hangisi? Bollywood ve dünyanın en bilindik aktörlerinden birisi olan Aamir Khan'ın en iyi filmleri ve bu filmler hakkında kısa incelemeler sizi bekliyor.

Okunma Süresi : 6 Dakika
Gözyaşlarınızı Tutamayacağınız 6 Dram Filmi – En İyi Dram Filmleri

Kolayca ağlayamayan birisi olduğunuzu mu iddia ediyorsunuz? O zaman sizi en iyi romantik ve en iyi dram filmleri önerilerinden oluşturduğumuz listemize davet ediyoruz. Siz yine de her ihtimale karşı, bir düzine peçeteyi yakınınızda bulundurun.

Okunma Süresi : 6 Dakika
Uykunuzu Kaçıracak En İyi 7 Yerli Korku Filmi – Yerli Korku Filmleri

Bu gece uykunuzu kaçırmakta kararlı mısınız? O zaman günah bizden gitti, işte muhtemelen rüyalarınıza girecek en iyi 7 yerli korku filmi sizlerle. Alper Mestçi ve Hasan Karacadağ'ın damga vurduğu korku filmleri listesi, IMDb kullanıcılarının puanları baz alınarak oluşturulmuştur.

Okunma Süresi : 5 Dakika
2018’de Vizyona Girmiş En İyi 8 Film – En İyi Filmler

2018 yılında vizyona giren binlerce filmin arasından en iyi 8 tanesini sizler için seçtik. Bu senenin film dünyasına, süper kahramanların olduğu fantastik filmlerin damga vurduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Okunma Süresi : 6 Dakika
DAHA FAZLA YÜKLE
Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur. Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Künye | İletişim