Televizyon
Televizyon
21 Şubat Reyting Sonuçları 2019! Reyting Sıralaması: Çarpışma, Bir Zamanlar Çukurova, Bizim Hikaye, Avlu, Kim Birinci Oldu?

21 Şubat reyting sonuçları herkes tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki, 21 Şubat reyting sıralamasında hangi dizi birinci oldu? Show TV'de çarpışma, ATV'de bir zamanlar Çukurova, FOX TV'de bizim hikaye, Star TV'de ve Avlu TRT 1'de ise Tek Yürek dizileri bu akşam ekrana geldi. Peki, reyting sonuçları 21 Şubat 2019 gecesi için nasıl sonuçlandı? İşte 21 Şubat reyting sonuçları 2019...

Okunma Süresi : 2 Dakika
Avlu 32. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Zerrin, İşlerin Kontrolünü Kaybettikçe Çıldırdı!

Avlu 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV'nin perşembe akşamları reyting rekortmeni dizisi Avlu yepyeni bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. Peki, Avlu 31 son bölümde neler yaşandı? Avlu 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Okunma Süresi : 2 Dakika
Çarpışma 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kadir Adalı Baba Katili Mi Olacak?

Çarpışma 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Show TV'nin sevilen dizisi çarpışma 11 bölüm ile bu akşam ekranlara geldi. Geçtiğimiz hafta bölüm finali nefes kesen bizi de bu hafta da heyecan doruktaydı. Peki, Çarpışma 11. bölümde neler yaşandı? Çarpışma 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Okunma Süresi : 2 Dakika
Esra Erol’da 21 Şubat 2019 Son Bölüm! Esra Erol Bugün Yaşananlar!

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol'da 21 Şubat 2019 yeni bölümü ile bugün yine izleyenleri etkilemeye devam ediyor. 21 Şubat Esra Erol bugün yaşananlar herkes tarafından merak ediliyor. Özellikle kimliği olmayan ailenin yaşadığı dram Dün izleyenleri çok etkilemişti. Peki, Esra Erol'da 21 Şubat yeni bölümde neler oldu?

Okunma Süresi : 2 Dakika
Zuhal Topal’la Sofrada 21 Şubat 2019! Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Puanlama Nasıl Oldu?

Fox TV'nin sevilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada 21 Şubat 2019 yeni bölümü ile bugün ekranlara geliyor. 21 Şubat Fox Zuhal Topal’la Sofrada sofrada programında bugün puanlama nasıl oldu? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Zuhal Topal’la Sofrada 21 Şubat yeni bölümde kayınvalidelerin puanları nasıl oldu? İşte Zuhal Topal’la Sofrada son bölümde yaşananlar...

Okunma Süresi : 2 Dakika
Yemekteyiz 21 Şubat 2019 Yeni Bölüm! Yemekteyiz Ayten Hanımın Menüsü ve Puanı

Yemekteyiz 21 Şubat 2019 yeni bölümü ile bugün TV8 ekranlarında sizlerin karşısına çıkıyor. Haftanın en dikkat çeken isimlerinden olan Yemekteyiz Ayten Hanım bugün yarışacak. Peki, Yemekteyiz 21 Şubat yeni bölümde neler yaşandı? 21 Şubat Yemekteyiz Ayten Hanım kaç puan aldı?

Okunma Süresi : 3 Dakika
Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu? Gelinim Mutfakta 21 Şubat Çeyrek Altını Kim Kazandı?

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta 21 Şubat 2019 yeni bölümü ile bugün ekranlara geliyor. İzleyiciler gelinim mutfakta bugün kim 1. oldu sorusunun yanıtını merak ediyor. Peki, haftanın finaline sadece bir gün kala gelinim mutfakta bugün kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 21 Şubat 2019 Çeyrek altını kim kazandı? İşte Gelinim Mutfakta bugün puan durumu…

Okunma Süresi : 2 Dakika
Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Şubat 2019 Son Bölüm! Asım Bayram’ın Başına Ne Geldi, Adem Kara Cinayeti Çözüldü Mü?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Şubat 2019 yeni bölümü de bugün yepyeni konularla gündemde. Müge Anlı 21 Şubat 2019 yeni bölümde neler oldu? Adem Kara cinayeti çözüldü mü? Asım Bayram’ın başına ne geldi? Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü canlı yayında yaşananlar haberimizde...

Okunma Süresi : 3 Dakika
20 Şubat 2019 Reyting Sonuçları! Reyting Sıralaması 20 Şubat Kuzgun mu, Vurgun mu, Diriliş Ertuğrul mu, Sen Anlat Karadeniz mi?

20 Şubat 2019 reyting sonuçları açıklandı mı? 23 Şubat 2019 Çarşamba reyting sıralamasında hangi dizi ne kadar izlendi? Kuzgun dizisi reytingleri nasıl oldu? Vurgun dizisi 20 Şubat reyting sıralaması kaçıncı oldu? İşte reyting sonuçları 20 Şubat 2019!

Okunma Süresi : 2 Dakika
DAHA FAZLA YÜKLE
Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"