Tekirdağ’da dönerden zehirlenen 45 kişi hastaneye kaldırıldı

Tekirdağ’da yedikleri dönerden zehirlenen 45 kişi hastaneye başvurdu. Hastanelerin acil servisleri karın ağrısı ve mide bulantısı şikayetiyle başvuranlarla dolup taştı. Zehirlenme şüphesiyle hastaneye başvuranların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

21.07.2019 - 23:53
22.07.2019 - 11:12
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Tekirdağ’da döner yedikten sonra fenalaşan 45 kişi zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Edinilen bilgiye göre hükümet Caddesi’nde bulunan bir dönerciden döner yiyen 45 kişi sonra karın ağrısı ve mide bulantısı şikayetiyle Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne başvurdu.

Sağlık durumları iyi

Döner nedeniyle zehirlendikleri iddia edilen 45 kişi hastanede tedavi altına alındı. Zehirlenme şüphesi ile hastaneye kaldırılan kişilerin sağlık durumlarının iyi olduğu, fakat tedbir amacıyla müşahede altına alındıkları öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim