Tatilde Yorgunluk Atan Onur Büyüktopçu’nun Sosyal Medyada Müjdeli Paylaşımı Hayranlarında Merak Uyandırdı

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Koriş karakteri ile herkes tarafından beğenilen ve ardından TV8’de yayınlanan Yemekteyiz yarışmasını sunan oyuncu Onur Büyüktopçu imaj değiştirdi. Ayrıca Onur Büyüktopçu'nun Instagram hesabından yaptığı paylaşımda yeni bir sürprizinin olduğunu söylemesi hayranlarında merak uyandırdı.

09.07.2019 - 15:19
09.07.2019 - 16:42
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Son iki sezondur TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz yarışmasını sunan Onur Büyüktopçu gelecek sezonda yepyeni bir yarışma ile Show TV’de izleyici karşısına çıkacak. Onur Büyüktopçu’nun yerine Yemekteyiz yarışmasını Seda Sayan’ın sunacak olması üzerine Show TV iyi anlaşan başarılı oyuncu Damat Beğendi isimli yarışma programını sunacak.

Alaçatı’da Tatil Yapıyor

Yorucu geçen bir sezonun ardından biraz dinlenmek için Alaçatı’ya giden Onur Büyüktopçu, geçtiğimiz günlerde yeni programının tanıtımı için sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmış aynı zamanda yeni imajını da izleyicilere göstermişti. Onur Büyüktopçu’nun yeni imaj yapması ve saç şeklini değiştirmesi dikkatlerden kaçmazken son paylaşımında bahsettiği sürpriz ise izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Alaçatı tatili sırasında çektirdiği bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Onur Büyüktopçu, “Bakalım kimler müjdeli haberler alacak” notu ile herkesi heyecanlandırdı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim