Tarım ve Orman Bakanlığı yayımladığı duyuru ile Dil Asistanı alımı yapacağı bilgisini verdi

Tarım ve Orman Bakanlığı kendisine ait resmi internet sitesi üzerinden kamuoyuna personel alımı yapacağını duyurdu. Bakanlık tarafından yayımlanan personel alım ilanında, başvuru koşulları ve kontenjan ayrıntıları İngilizce bir ilan metni ile bekleyen adaylara ilan edildi. Dil Asistanı kadrosuna yapılacak personel alımlarına dair detaylar haberimizde.

06.08.2019 - 21:07
07.08.2019 - 11:54
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Tarım ve Orman Bakanlığı’nca yayımlanan duyuru kapsamında bakanlık tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı, ”​Tarım Reformu Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan AB Eşleştirme Projesi” için yapılacak. Bakanlık tarafından yayımlanan İngilizce ilan metninde adayların öğrenim ve yabancı dil koşulunu, çok iyi derecede bilgisayar ofis programlarını kullanmasını, iletişim ilişkilerinin yeterli seviyede olmasını ve deneyim koşunu karşılaması gerektiği belirtildi.

Başvurular nasıl yapılacak?

Tarım Reformu Genel Müdürlüğü tarafından uygulanmakta olan AB Eşleştirme Projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların başvurularını 28 Ağustos tarihine kadar yapmaları gerekiyor. Başvuru işlemleri ilan açıklamasında yer alan email adreslerine özgeçmiş gönderilmesi yoluyla elektronik olarak yapılacak. Aşağıdaki bağlantıdan ilan metnine ulaşabilirsiniz.

İlan metnine gidip başvuru yapmak için buraya tıklayın.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim