Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Taner Ölmez Mucize Doktor Dizisinde Ali Vefa Karakteri İle Öyle Bir Döndü Ki Oyunculuğu Ayakta Alkışlandı

Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncusu Taner Ölmez, dizinin ilk bölümünde gösterdiği muhteşem oyunculukla adeta ayakta alkışlandı. Sosyal medya kullanıcıları genç oyuncaya tebrik mesajları yağdırdı.
Eklenme:
 Taner Ölmez Mucize Doktor Dizisinde Ali Vefa Karakteri İle Öyle Bir Döndü Ki Oyunculuğu Ayakta Alkışlandı

FOX TV’de 12 Eylül akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelen Mucize Doktor dizisi daha ilk bölümden yılın en iddialı dizilerinden biri olacağını kanıtladı. Reytinglerde muhteşem bir başarı yakalayan dizi aynı zamanda sosyal medyanın da en çok konuşulan konuları arasına girdi. Verdiği mesajlar, başarılı oyuncu kadrosu ve abartısız hikayesi ile daha ilk bölümden sosyal medyanın gündemine oturan dizi sosyal medya kullanıcılarından övgü mesajları aldı. Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncusu olan Taner Ölmez de doğal ve sade oyunculuğu ile dün akşam sosyal medya kullanıcılarının beğenisini topladı.

Medcezir’den Bugüne Büyük Gelişim

İlk olarak Kayıp Şehir dizisinde karşımıza çıkan Taner Ölmez, daha sonra bir dönem televizyon ekranlarına damga vuran Medcezir dizisinde Mert Serez karakterine hayat vermişti. O dizide de kendine has bir oyunculuk sergileyen Taner Ölmez, mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakteri ile adeta oyunculuğunu arşa çıkardı. Daha dizinin ilk bölümünde sade ve duru oyunculuğu o kadar çok sevildi ki izleyiciler sosyal medya hesaplarından beğenilerini aktarmayı ihmal etmedi.

Instagram Hesabından Yanıt Verdi

Mucize Doktor dizisinde otizmli Ali Vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez’e sosyal medya kullanıcıları adeta yorum yağdırdı. Takipçilerinin güzel mesajlarına daha fazla kayıtsız kalamayan Taner Ölmez de Instagram hesabından kendisini tebrik edenlere yanıt verdi. Güzel yorumlar ve mesajlar için sosyal medya kullanıcılarını teşekkür eden Taner Ölmez, yeni bölümün daha da iyi olacağının sinyalini şimdiden gösterdi.

Mucize Doktor 2. Bölüm Fragmanı:


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Kanal 7 yeni Hint dizisi Güz Masalı konusu ne? Güz Masalı oyuncuları
4 08 2020 - 18:39
Doya Doya Moda 4 Ağustos Salı puanlaması! Bugün kim birinci oldu?
4 08 2020 - 12:35
Kuaförüm Sensin 4 Ağustos 2020 Salı puan durumu! Günün birincisi kim?
4 08 2020 - 12:21
Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı birincisi kim? Puan durumu
28 07 2020 - 13:42
Kuaförüm Sensin 28 Temmuz Salı puan durumu tablosu! Bugünün birincisi kim?
28 07 2020 - 13:10
Kuaförüm sensin 24 Temmuz Cuma kim elendi? 24 Temmuz Kuaförüm sensin kim kazandı?
24 07 2020 - 14:21
Yorum Yap