Tamer Tuna’dan Fatih Terim’e övgü

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
25 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Galatasaray’a karşı kaybedilen 3-1’lik maç sonunda açıklamalarda bulunan Göztepe teknik direktör Tamer Tuna, Fatih Terim’e övgüler yağdırarak takımı çok iyi hazırladığını söyledi. İlk yarıda güzel bir oyun ortaya koyduklarını belirten Tamer Tuna ikinci yarıda da ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını ancak güçlerinin bu kadar olduğunu dile getirdi.

Galatasaray deplasmanında 3-1 kaybeden Göztepe’de teknik direktör Tamer Tuna karşılaşma sonunda düzenlendiği basın toplantısında yaptıkları hatalara ve doğrulara değindi.

Tamer Tuna’dan Terim’e Tebrik

Tamer Tuna, “Oldukça iyi bir maç oldu diyebilirim. Galatasaray’ın hücum hattında gerçekten çok kaliteli isimler yer alıyor. Onları durdurmak bazen imkansız bir hale gelebiliyor. Savunmada da çok sayıda bireysel hatalar yaptık. İlk yarıda topa sahip olarak rakibi boğduk ama ikinci yarıda topu ayağımızda tutamayınca bocaladık. Onların daha etkili olacağının farkındaydık. Önlemlerimizi aldık ama yeterli olmadı. Bireysel hatalar sonumuzu hazırladı. Oyunun dengesi Galatasaray’a döndüğü anda savunma yapar hale geldik ve kapandık. Galatasaray’ı ve teknik direktör Fatih Terim’i özellikle tebrik etmek istiyorum. Takımını gerçekten çok iyi hazırlamış. Onun enerjisi sarı kırmızılı taraftarlara bile yansımış. İlk yarıda iyi bir oyun ortaya koyduk. Bunu ikinci devreye de yararak seneye Avrupa’ya gitmek istiyoruz.”

“Galatasaray karşısına çıkarken bu maçın zor geçeceğini zaten biliyorduk. Galatasaray daha önce de burada birçok maç kazandı ve yine de kazanmaya devam edecektir. Biz Göztepe olarak lige renk katmaya da devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com