Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın’a devam etmeyeceğini açıkladı

Bildiğiniz üzere Çocuklar Duymasın dizisi en son Kanal D'de izleyici ile buluşmuş ve final yapmıştı. Dizinin yapımcısı olan Birol Güven ise bunun bir final olmadığını ve bir kaç yıl içerisinde Çocuklar Duymasın dizisinin tekrardan izleyici ile buluşacağı açıklamalarında bulunmuştu.

25.07.2019 - 13:10
25.07.2019 - 13:42
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Bildiğiniz üzere Çocuklar Duymasın dizisi en son Kanal D’de izleyici ile buluşmuş ve final yapmıştı. Dizinin yapımcısı olan Birol Güven ise bunun bir final olmadığını ve bir kaç yıl içerisinde Çocuklar Duymasın dizisinin tekrardan izleyici ile buluşacağı açıklamalarında bulunmuştu.

Birol Güven’in bu açıklamalarından sonra dizinin usta oyuncusu Tamer Karadağlı’dan dikkatleri üzerine çekecek olay açıklama geldi. Geçtiğimiz günlerde uzayan beyaz sakalları ve saçları ile motor üzerinde çekindiği bir fotoğrafı takipçileri ile paylaşan Tamer Karadağlı, tatilini tamamladıktan sonra TRT radyoda Kalust Şalçıoğlu’nun sunduğu Radyo Sahnesi programına konuk oldu.

“Tekrar oynamayı düşünmüyorum”

Başarulu oyuncu Tamer Karadağlı, “Çocuklar Duymasın dizisinin artık devam etme ihtimali yok. Dizi devam etse de artık Çocuklar Duymasın’da tekrar oynamayı düşünmüyorum” açıklamalarında bulundu. Ayrıca sosyal medya ve YouTube fenomenlerinin dizilerde ve filmlerde oyunculuk yapmalarını uygun bulmayan Tamer Karadağlı, “Yakında beyin ameliyatı da yaparlar” dedi ve bu konudaki tavrını ortaya koydu.

Geçtiğimiz günlerde isyan etmişti

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yeni imajını paylaşan Tamer Karadağlı adeta tanınmakta güçlük çekmişti. Yeni tarzı ile dikkatleri üzerine çekerken, takipçilerinden gelen gereksiz yorumlara da isyan etmişti.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim