Taksim’de yılbaşı kutlamalarına yasak getirildi!

Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen Huzur Toplantısı'nda Taksim Meydanı'nda bu sene yılbaşı kutlaması yapılmayacağı kararı alındığı açıklandı.

20.12.2017 - 13:53
20.12.2017 - 13:54
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Taksim’deki bir otelde Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen Huzur Toplantısı’nda ilçede güvenliğin sağlanması amacıyla alınacak önlemler görüşüldü ve vatandaşlar bilgilendirildi. Toplantıda konuşan Beyoğlu Kaymakamı Savaş Ünlü, 15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında emniyetin öneminin ortaya konulduğunu belirtti. Emniyet teşkilatının vatandaşlar ile diyalog halinde olmasının önemine dikkat çeken Ünlü, polis ekiplerine başarılar diledi.

Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürü İsmail Kılıç da, ilçenin güvenliğine ilişkin önemli çalışmalar yaptıklarını vurguladı. Beyoğlu’nda gerçekleştirilen çalışmalardan vatandaşların memnun olmasının kendilerini mutlu olduğunu ifade eden Kılıç, yeni yılın yaklaşması nedeniyle güvenlik önlemlerinin 2 katına çıkarıldığını ve geçtiğimiz yıllara göre bu yıl daha üst düzeyde tedbirler alındığını anlattı.

Yılbaşı Kutlaması Yapılmayacak

Bu sene yılbaşı tedbirlerinin üst seviyede olacağı bilgisini veren Kılıç, Reina saldırısında teröristin Taksim Meydanı’nda alınan tedbirleri görünce başka yere yönelmesi sebebiyle bu konuya dikkat çekti. Vatandaşların huzurlu bir yeni yıl geçirmesi için bu sene Taksim Meydanı’nda yılbaşı kutlamalarına ve toplanmalara izin verilmeyeceğini belirten Kılıç, Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi girişlerinde yoğun güvenlik önlemleri alınacağını sözlerine ekledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim