Taksim’de yılbaşı kutlamalarına yasak getirildi!

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
20 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Taksim’deki bir otelde Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen Huzur Toplantısı’nda ilçede güvenliğin sağlanması amacıyla alınacak önlemler görüşüldü ve vatandaşlar bilgilendirildi. Toplantıda konuşan Beyoğlu Kaymakamı Savaş Ünlü, 15 Temmuz hain darbe girişimi esnasında emniyetin öneminin ortaya konulduğunu belirtti. Emniyet teşkilatının vatandaşlar ile diyalog halinde olmasının önemine dikkat çeken Ünlü, polis ekiplerine başarılar diledi.

Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürü İsmail Kılıç da, ilçenin güvenliğine ilişkin önemli çalışmalar yaptıklarını vurguladı. Beyoğlu’nda gerçekleştirilen çalışmalardan vatandaşların memnun olmasının kendilerini mutlu olduğunu ifade eden Kılıç, yeni yılın yaklaşması nedeniyle güvenlik önlemlerinin 2 katına çıkarıldığını ve geçtiğimiz yıllara göre bu yıl daha üst düzeyde tedbirler alındığını anlattı.

Yılbaşı Kutlaması Yapılmayacak

Bu sene yılbaşı tedbirlerinin üst seviyede olacağı bilgisini veren Kılıç, Reina saldırısında teröristin Taksim Meydanı’nda alınan tedbirleri görünce başka yere yönelmesi sebebiyle bu konuya dikkat çekti. Vatandaşların huzurlu bir yeni yıl geçirmesi için bu sene Taksim Meydanı’nda yılbaşı kutlamalarına ve toplanmalara izin verilmeyeceğini belirten Kılıç, Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi girişlerinde yoğun güvenlik önlemleri alınacağını sözlerine ekledi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com