Taksim’de Mısırlı kadına yorgun mermi isabet etti

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
24 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Taksim’de ilginç bir olay yaşandı. Taksim’de yürüyüş esnasında nereden geldiği henüz saptanamayan bir yorgun mermi yüzünden Mısır uyruklu bir kadın bir anda herkesin şaşkın bakışları arasında yere yığıldı. Çevredeki vatandaşlar anında genç kadını yerden kaldırarak müdahalede bulundu.

Taksim Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı üzerinde Mısır uyruklu genç bir kadın nereden geldiği henüz saptanamayan bir yorgun mermi yüzünden zor anlar yaşadı ve bir anda yere yığıldı. Yaralanan kadına yardım eden çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen ambulans ile yaralanan kadına olay yerinde ilk müdahale gerçekleşti. Polis ise yaptığı ilk soruşturmada bunun nedeninin yorgun mermi olabileceğini saptadı.

Yorgun Mermi Şoku

Saat 12.30 sıralarında Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı üzerinde yaşanan ilginç olayda bulvar üzerinde yaya olarak devam etmekte olan 30 yaşındaki Mısırlı kadın Zahide Muhammed Fadii bir anda neye uğradığını anlayamadan yerde kaldı. Kafasında hafif bir acı hisseden kadın Taksim Mis Sokak üzerindeki bir pastanenin önünde yere yığılarak yardım istedi.

Kadının yere düştüğünü fark eden çevredeki vatandaşların olaya müdahale etmesi üzerine genç kadın yerden kaldırıldı. Kadının kafasından akan kanlar silindikten sonra sağlık ve polis ekipleri de olay yerine geldi. Yaralı kadına yapılan ilk müdahalenin ardından kadın Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Polis ise olay yerinde yaptığı ilk incelemede Mısırlı kadının kafasına gelen şeyin yorgun mermi olabileceğini söyledi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com