Taksim’de Mısırlı kadına yorgun mermi isabet etti

Taksim'de yürüyüş esnasında nereden geldiği henüz saptanamayan bir yorgun mermi yüzünden Mısır uyruklu bir kadın bir anda yerde kaldı.

24.12.2017 - 16:06
24.12.2017 - 16:06
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Taksim’de ilginç bir olay yaşandı. Taksim’de yürüyüş esnasında nereden geldiği henüz saptanamayan bir yorgun mermi yüzünden Mısır uyruklu bir kadın bir anda herkesin şaşkın bakışları arasında yere yığıldı. Çevredeki vatandaşlar anında genç kadını yerden kaldırarak müdahalede bulundu.

Taksim Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı üzerinde Mısır uyruklu genç bir kadın nereden geldiği henüz saptanamayan bir yorgun mermi yüzünden zor anlar yaşadı ve bir anda yere yığıldı. Yaralanan kadına yardım eden çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen ambulans ile yaralanan kadına olay yerinde ilk müdahale gerçekleşti. Polis ise yaptığı ilk soruşturmada bunun nedeninin yorgun mermi olabileceğini saptadı.

Yorgun Mermi Şoku

Saat 12.30 sıralarında Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı üzerinde yaşanan ilginç olayda bulvar üzerinde yaya olarak devam etmekte olan 30 yaşındaki Mısırlı kadın Zahide Muhammed Fadii bir anda neye uğradığını anlayamadan yerde kaldı. Kafasında hafif bir acı hisseden kadın Taksim Mis Sokak üzerindeki bir pastanenin önünde yere yığılarak yardım istedi.

Kadının yere düştüğünü fark eden çevredeki vatandaşların olaya müdahale etmesi üzerine genç kadın yerden kaldırıldı. Kadının kafasından akan kanlar silindikten sonra sağlık ve polis ekipleri de olay yerine geldi. Yaralı kadına yapılan ilk müdahalenin ardından kadın Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Polis ise olay yerinde yaptığı ilk incelemede Mısırlı kadının kafasına gelen şeyin yorgun mermi olabileceğini söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim