Taksim yılbaşı nedeniyle araç trafiğine kapandı

İstanbul'da yılbaşı gecesi için alınan önlemler nedeni ile Taksim'e çıkan tüm yollar saat 15.00 itibarı ile araç trafiğine kapatıldı.

31.12.2017 - 16:58
31.12.2017 - 16:58
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

İstanbul’da yılbaşı gecesi için alınan önlemler tüm hızıyla alınmaya devam ediyor. Yılbaşı önlemleri çerçevesinde Taksim Meydanı’na çıkan yolların saat 15.00 itibarı ile tamamen kapatıldığı ve sabah saatlerinde yeniden açılacağı ifade edildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından alınan son karar doğrultusunda Taksim’deki İstiklal Caddesi’ne çıkan yollar, Beşiktaş’taki ve Kadıköy’deki yollar saat 15.00 itibarı ile araç trafiğine tamamen kapandı. Şişli’deki yollar saat 16.00, Taksim Meydanı’na çıkan cadde ve sokaklar ile diğer yollar ise saat 19.00’da trafiğe kapatılacağı belirtildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün yılbaşı güvenlik tedbirleri kapsamında Taksim Meydanı’nda da bu yıl yeni yıl etkinliği düzenlenmeyeceği belirtilmişti.

İstanbul’da yılbaşı nedeniyle alınan güvenlik önlemleri kapsamında pek çok noktada kritik önlemler alınmaya devam ediyor. Polis ekipleri tarafından İstanbul’da pek çok kamera güvenlik sistemi ile taramalar gün boyunca ve gece boyunca devam ederken hava destekli operasyonların da devam ettiği kaydedildi.

Taksim’de Yılbaşı Önlemleri

Taksim’de saat 15.00 itibarı ile araç trafiğine kapalı olan yollar ise şöyle açıklandı: Mete Caddesi-İnönü Caddesi trafiğe açık olup, Sıraselviler Caddesi’ne giriş kapatılacak. Sıraselviler Caddesi’nden İstiklal Caddesi’ne bağlanan yollar kapatılacak. Sıraselviler Caddesi Taksim Meydan istikametine trafik akışı Kazancı Yokuşu’na yönlendirilecek. Refik Saydam Caddesi’nden Asmalı Mescit Caddesi’ne giriş-çıkış kapatılacak. Tarlabaşı Bulvarı üzerinde Zambak Sokak, Atıf Yılmaz Caddesi (Sakızağacı Taksi Durağı) ve Balo Sokak girişleri trafiğe kapatılacak. Yeni Çarşı Caddesi, Turnacıbaşı Caddesi, Meşelik Sokak ve Sadri Alışık Sokak’tan İstiklal Caddesi’ne gidiş istikameti kapatılacak. Meşrutiyet Caddesi trafiğe kapatılacak, Mumhane Caddesi – Maliye Caddesi kesişimi, Necatibey Caddesi – Maliye Caddesi kesişimi, Kılıç Ali Paşa Mescidi Sokak – Kılıç Ali Paşa Caddesi Kesişimi, Odun Meydanı Sokak – Kemankeş Caddesi kesişimi, Denizciler Sokak – Kemankeş Caddesi Kesişimi, Yuva Sokak – Kemankeş Caddesi Kesişimi, Arapoğlan Sokak – Kemeraltı Caddesi Kesişimi, Vekilharç Sokak – Kemeraltı Caddesi Kesişimi, Kanarya Sokak – Kemeraltı Caddesi Kesişimi, Gece Kuşu Sokak – Mumhane Caddesi, Sakızcılar Sokak – Kemeraltı Caddesi Kesişimi, Hamam Sokak – Kemeraltı Caddesi Kesişimi, Topçu Caddesi – Abdulhak Hamit Caddesi kesişimi, Lamartin Caddesi Abdulhak Hamit Caddesi kesişimi, Şehit Muhtar Bey Caddesi – Abdulhak Hamit Caddesi kesişimi, Aydede Caddesi – Taksim Dolapdere Caddesi, Ana Çeşmesi Sokak.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim