Öne Çıkan Konular
 • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
 • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
 • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
 • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
 • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Survivor’da Sercan Yıldırım elendi sosyal medya Acun Medya’ya tepki gösterdi

Survivor 2020 yarışmasında dün akşam yapılan elemede son bir ayın en iyi performansını gösteren ve Survivor tarihinde de en yüksek oyun kazanma yüzdesine ulaşan Sercan Yıldırım adaya veda etti. Sercan Yıldırım'ın elenmesinin ardından sosyal medya kullanıcıları Twitter'da yaptıkları yorumlarla Acunmedya’ya tepki gösterdi. Sosyal medya kullanıcılarının yaptığı paylaşımlar sonucunda #Acunmedya etiketi Twitter'da TT listesinde üst sıralara yükseldi.
Eklenme:
 Survivor’da Sercan Yıldırım elendi sosyal medya Acun Medya’ya tepki gösterdi

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020’de dün akşam yeni bir veda yaşandı. Bu hafta eleme adayı olan Berkan, Yasin ve Sercan arasında adaya veda eden yarışmacı Sercan Yıldırım oldu. Bireysel sisteme geçildiği günden bu yana oynanan 9 dokunulmazlık oyunun 6’sını kazanan Sercan Yıldırım son 2 haftada ise 6 oyundan 5’ini kazanmıştı. Son 1,5 ayda yüksek performans yüzdesi ile oynayan Sercan Yıldırım’ın büyük SMS oylaması sonucuna göre veda etmesi sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki çekti. Sercan Yıldırım elendikten sonra sosyal medyada Acunmedya etiketi ile çok sayıda paylaşım yapılırken kısa süre içerisinde TT listesinde ilk sıralara yükseldi.

Acun Medya’nın sistemine tepki

Sosyal medya kullanıcıları son 6 oyunun 5’ini kazanan bireysel de fark yaratan bir yarışmacının büyük SMS sonuçlarına göre elenmesinin saçma olduğunu söyledi. Büyük oylama yapıldığı günlerde Sercan Yıldırım’ın halka kötü gösterildiği yönünde düşüncelerini dile getiren kullanıcılar bugüne kadar bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacıların tamamen dokunulmaz olduğunu ancak Sercan’ın 5 dokunulmazlık oyunu kazanmasına rağmen sadece o gün için dokunulmaz olmasının haksızlık olduğunu dile getirdi.

Acun Medya açıklama yapmadı

Sercan ve Acun Medya etiketi gece boyunca TT listesinden düşmezken henüz bu konu hakkında Acun medyadan herhangi bir açıklama gelmedi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı birincisi kim? Puan durumu
28 07 2020 - 13:42
Kuaförüm Sensin 28 Temmuz Salı puan durumu tablosu! Bugünün birincisi kim?
28 07 2020 - 13:10
Kuaförüm sensin 24 Temmuz Cuma kim elendi? 24 Temmuz Kuaförüm sensin kim kazandı?
24 07 2020 - 14:21
Doya Doya Moda 24 Temmuz kim elendi? 24 Temmuz Doya Doya Moda birincisi
24 07 2020 - 13:24
Mutlu Aile Defteri filmi konusu ve oyuncuları! Hangi kanalda yayınlanacak?
23 07 2020 - 16:48
Doya Doya Moda 23 Temmuz günün birincisi kim? Bugün puan durumu
23 07 2020 - 13:54
Yorum Yap
1
Tüm Yorumlar
 • sadullah çetin
  sadullah çetin 4 hafta önce

  6 dokunulmazlıktan 5 tanesinini al bütün rakipllerini ez geç sonra elen orada konu mankeni gibi gezenler kalsın sercan elensin adeletmi bu sizce

  Cevapla
  3