Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Survivor’da kaptanlar Sercan ve Cemal Can yeni takımları kurdu

Survivor 2020 dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Ünlüler ve gönüllüler takımı dönemi sona ererken artık kırmızı ve mavi takım olarak yarışmacılar mücadele edecek. Survivor yarışması artık bireysele dönerken ilk oyun bu akşam oynanacak. Peki Sercan'ın kurduğu kırmızı takım da kimler var? Cemal Can'ın kurduğu mavi takımda kimler var?
Eklenme:
 Survivor’da kaptanlar Sercan ve Cemal Can yeni takımları kurdu

TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışma programı Survivor 2020 ünlüler ve gönüllüler takımları ile yarışmaya başlamıştı. Ancak ünlüler takımının 3 kişiye düşmesi ile birlikte ünlüler gönüllüler dönemi sona ererken artık takımlar bireysel olarak parkura çıkıyor. 3 Haziran Çarşamba yeni bölümü ile ekranlara gelen Survivor yarışmasında yeni takımlar için kapsamlı seçimi yapıldı. Bireysel olarak yarışan yarışmacılar katlan olabilmek için bir hayli mücadele etti.

Survivor takım kaptanları kimler oldu?

Survivor’da dün akşam takım kaptanlarının seçilmesi için bireysel oyun oynandı. Son dörde Sercan, Cemal Can, Barış ve Yunus Emre kalırken kaptanlığı kazanan isimler Cemal Can ve Sercan oldu. Bir hafta boyunca Sercan kırmızı takımın kaptanı, Cemal Can ise mavi takımın kaptanı olarak oyuna devam edecek.

Sercan’ın takımında kimler var?

Kaptan seçiminin yapılmasının ardından yarışmacılar önce seçim yapmak için de bir oyun oynadı ve kazanan Sercan oldu. Ada konseyinde ilk seçimi yapma hakkını kazanan Sercan ünlüler takımından takım arkadaşı olan Elif’i tercih etti. Sercan’ın bir sonraki tercihi Berkan olurken daha sonra da sırasıyla Yunus Emre ve Barış’ı seçti.

Cemal Can’ın takımında kimler var?

Mavi takımının kaptanı Cemal Can ise yakın arkadaşı Nisa’yı seçerek başladı. Ardından Yasin’i seçen Cemal Can, Daha sonra ise Ardahan ve evrimi aldı. Gönüllüler takımı kadrosunu bir kez daha canlandıran Cemal Can, iyi bir takım kurduğunu söylese de sosyal medyada bu takım için oldukça olumsuz yorumlar yapıldı.

Yeni takımların ilk oyunu bu akşam oynanacak

Survivor 97. bölüm ile bu akşam TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Böylece yeni takımların ilk oyunu oynanırken kadın ve erkekler arasında da mücadeleler yaşanacak. Survivor’da ilk yeni takım oyununun ödül oyunu olacağı öğrenildi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Gelinim Mutfakta 26 Ekim günün birincisi kim? Bugün çeyrek altını kim aldı?
26 10 2020 - 11:08
26 Ekim Pazartesi Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları kim? Canlı müzik ziyafeti!
26 10 2020 - 09:10
Bugün TV’de ne var? 26 Ekim 2020 Pazartesi Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Show Tv, Star Tv yayın akışı…
26 10 2020 - 09:01
Yorum Yap