Survivor’da Finale Kalan İki İsim Belli Oldu, Şampiyon Bu Akşam Yapılacak SMS Oylamasıyla Açıklanacak

Survivor Türk finaline kalan yarışmacılar belli oldu. Ayrıca Survivor Yunanistan şampiyonu da açıklandı. Survivor Türk finaline Seda ve Yusuf kalırken Survivor Yunan şampiyonu ise Katerina Dalaka oldu. Survivor Türk şampiyonu bu akşam yapılacak SMS oylaması sonucu belli olacak.

01.07.2019 - 11:13
01.07.2019 - 11:13
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında artık sona gelindi. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor finali dün akşam başladı. Önce Türk yarışmacılar arasında yarı final yapıldı, ardından Yunan yarışmacıları şampiyonu açıklandı. Bu akşam ise Survivor Türk yarışmacılar için büyük final yapılacak. Survivor 2019 Türkiye yarışmasında bugün Seda ya da Yusuf şampiyon olacak.

Seda mı Yusuf mu Kazanacak?

Survivor 2019 finali öncesi yarışmacılar yarı final için canlı yayına çıktı. Yusuf ve Okay yarı finale doğrudan çıkarken, Seda ve Emre arasında SMS oylaması yapıldı. Yapılan oylama sonucunda veda eden isim Emre oldu. Sonrasında finalistlerin belirlenmesi için bir oylama gerçekleştirildi. Acun Ilıcalı noter huzurunda finale çıkan iki ismi açıkladı. Yusuf ve Seda Survivor 2019 yarışmasının finalistleri oldu. Başarılı performansı ile dikkat çeken ve bugüne kadar birçok eleme potasından çıkan Okay yarı finalde yarışmaya veda etti. Survivor’da bu akşam yayınlanacak olan canlı yayında Seda ya da Yusuf şampiyon olacak. Şampiyonun belirlenmesi için yine SMS oylaması yapılacak.

Survivor Yunan Şampiyonu Açıklandı

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında dün akşam Yunan şampiyonu belli oldu. Katerina Dalaka, Dimitra, Afroditi ve Nicos arasında yapılan oylamada finale çıkan iki isim Dimitra ve Katerina Dalaka oldu. Yunanistan’da yapılan oylama sonucunda Survivor 2019 şampiyonu Katerina Dalaka oldu.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim