Survivor’da Dokunulmazlık Oyunu Kaybedildi Bora Elendi Herkes Rahat Bir Nefes Aldı

Survivor 27 Haziran 2019 dokunulmazlık oyunu sonucunda artık Bodrum'a gidecek olan finalistler belli oldu. Yarışmanın başından bu yana yaptığı konuşmalar ve tavırları nedeniyle izleyiciler tarafından pek sevilmeyen Bora, dün akşam Okay ile karşı karşıya geldiği potada elenerek yarışmaya veda etti.

28.06.2019 - 11:29
28.06.2019 - 12:59
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Survivor 2019 finali için artık sadece 3 gün kaldı. Yarışmada adım adım sona yaklaşılırken dün akşam son dokunulmazlık oyunu oynandı ve son eleme yapıldı. Siyah ve beyaz takım arasında oynanan dokunulmazlık oyunu final turuna kaldı. Final turunda siyah takımın kazanması üzerine eleme beyaz takımdan Bora ve Okay arasında yapıldı. Daha önce yapılan büyük SMS sonuçlarına göre bu iki yarışmacı arasından adaya veda eden isim Bora oldu. Survivor’da son elemenin yapılmasının ardından finale gidecek olan isimler de belli oldu.

Final Bodrum’da Yapılacak

Yaklaşık 6 aydan bu yana devam eden Survivor 2019 maratonu artık sona eriyor. 1 Temmuz’da Bodrum’da yapılacak olan finalde büyük ödülün sahibi belli olacak. Türk ve Yunan yarışmacılar için ayrı ayrı yapılacak olan finalde yarışacak olan isimler belli oldu. Survivor Türkiye yarışmacıları arasında finale kalan isimler Seda, Emre, Yusuf ve Okay oldu. Yunan takımından ise Katerina dalaka, Nikos, Dimitra ve Afroditi finale kaldı. Survivor finali her yıl Kıbrıs’ta yapılıyordu. Ancak bu yıl bir değişiklik yapıldı ve Survivor’ın final bölümü canlı olarak Bodrum’da yapılacak. Her zaman olduğu gibi Survivor 2019’a katılan bütün yarışmacılar final için Bodrum’a gidecek. Burada yapılacak olan son oylamaların ardından Survivor birincisi belli olacak.

Ayrıca İlginizi Çekebilir:Bora Edin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim