Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Survivor takımlar belli oldu! Cemal Can ve Ardahan arasında nasıl bir anlaşma yapıldı?

Eklenme:
 Survivor takımlar belli oldu! Cemal Can ve Ardahan arasında nasıl bir anlaşma yapıldı?

TV8’de her gün yayınlanan Survivor 2020 yarışması Artık yavaş yavaş çeyrek finale doğru gidiyor. Geçtiğimiz hafta başlayan takımı uygulamasında Sercan ve Cemal can kattın olarak mücadele etmişti. Dün akşam yeni bir kaptan seçimi oyunu oynanırken bu defa kaptanlığı kazanan isimler Cemal Can ve Ardahan oldu. Kaptanlık oyunu sırasında Yasin ve Ardahan arasında da gerilim yaşandı. Peki Survivor takımlar nasıl oldu? Cemal Can ve Ardahan nasıl bir anlaşma yaptı.

Ardahan’ın takımında kimler var?

Kaptanlık oyununda son ikiye kalan Ardahan ve Cemal Can aralarında bir oyun oynadı ve seçme hakkını Ardahan kazandı. Gönüllüler takımında Survivor’a başlayan Ardahan mavi takımda yarışmak istediğini söyledi. Elif zaten dokunulmaz olduğu için ve sayılarda dengesizlik olduğu için ilk seçme hakkını alan Ardahan’ın takımına geçti. Ardahan ikinci yarışmacı olarak Sercan’ın ismini verdi ve takımına aldı. Sonraki seçiminde Yasin’i tercih eden Ardahan son olarak ise Evrim’i takımına aldı.

Cemal Can’ın takımında kimler var?

Kırmızı takımın kaptanı Cemal Can ise ilk seçim hakkını Berkan’dan yana kullandı. Sonrasında Cemal Can’ın Nisa’yı seçmesi beklenirken Barış demesi herkesi şaşkına çevirdi. Ancak bu sırada konseyde yaşanan konuşmalar ekran başında izleyenlere oldukça ilginç anlar yaşattı. Cem Can Daha sonra kararımı değiştirerek Nisa’yı seçerken son olarak da Barış’ı takımına aldı.

Cemal Can ve Ardahan arasında anlaşma mı var?

Gönüllüler takımı yarışmacıları Cemal Can ve Ardahan, daha kaptanlık oyunu oynandığı sırada aralarında anlaşma yaptığı. Bir ara oyunu bırakmayı bile düşünen ikili Yasin’in bu duruma tepki göstermesi ile birlikte oyuna yeniden saldırdı. Ancak Ardahan ve Cemal Can arasında yapılan anlaşma yarışmacı seçimi sırasında iyice ortaya çıktı. Ekran başında izleyenlerde Twitter’dan bu yaşananlara tepki gösterdi.

Survivor erzak ödülü oynanacak

Survivor yeni takımlar arasında ilk oyun bu akşam erzak ödülü oyunu olacak. Oyun sırasında Berkan’ın geçirdiği kaza dikkatleri çekerken sakatlığının ciddi olup olmadığı hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca fragmanda evriminde gözyaşlarına boğulduğu görülüyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 20 Ekim Salı puan durumu! Bugün kim birinci oldu?
20 10 2020 - 14:17
Menajerimi Ara 20 Ekim bugün neden yok? Hangi günler yayınlanıyor?
20 10 2020 - 12:53
Gelinim Mutfakta 20 Ekim Salı günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim kazandı?
20 10 2020 - 11:18
20 Ekim Salı yayın akışı! ATV, Kanal D, FOX TV, Show TV, TV8, TRT 1, Kanal 7, Star TV’de bugün ne var?
20 10 2020 - 10:11
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 20 Ekim bugünkü konukları kim? Canlı eğlence başlıyor!
20 10 2020 - 09:37
Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ekim puanlama! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
19 10 2020 - 15:43
Yorum Yap