Survivor Şampiyonu Yusuf Şampiyonun Hikayesi ile TV8’de Canlı Yayında

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında Survivor Türk şampiyonu Yusuf Karakaya oldu. Survivor Türkiye finali Tv8 ekranlarında canlı olarak yayınlanırken finalistler Seda ve Yusuf büyük heyecan yaşadı.

02.07.2019 - 20:07
03.07.2019 - 11:33
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Survivor 2019 5 ay sürer maratonun ardından dün akşam final yaptı. 2019 yılının Survivor şampiyonu Yusuf Karakaya oldu. Seda ve Yusuf’un finale kaldığı gecede büyük heyecan yaşanırken yarışmacıların aileleri de aynı heyecana kapıldı. Şampiyonun açıklamasına kısa bir süre kalan Yusuf’un annesi canlı yayın sırasında konuşurken fenalaştı. Korku ve paniğe neden olan olaydan hemen sonra Acun Ilıcalı bir açıklama yaparak Yusuf’un annesinin durumunun iyi olduğunu sadece tansiyonun düştüğünü ve doktor kontrolünde olduğunu söyle.

Şampiyonluk Kupasını Yusuf Karakaya Kaldırdı

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında Türkiye şampiyonu Yusuf Karakaya oldu ve şampiyonluk kupasını teslim aldı. Survivor yarışmasında eski sezonlarda 100.000 TL para ödülü veriliyordu, ancak son 2 sezonda şampiyona ne kadar para ödülü verildiği açıklanmıyor. Aynı zamanda Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasının Yunan şampiyonu da Katerina Dalaka oldu. Daha önce katıldığı Survivor Yunanistan yarışmasında 2. olan Katerina Dalaka bu defa Türk yarışmacılarla yarıştığı sezonda şampiyonluğu yakaladı.

Şampiyonun Hikayesi TV8’de

Survivor şampiyonu Yusuf Karakaya bu akşam TV8’de kendisi için özel olarak hazırlanan “Şampiyonun Hikayesi” canlı yayını ile ekranlara gelecek. Bodrum Kalesi’nden canlı olarak yayınlanacak olan programda Yusuf Karakaya şampiyonluğa doğru nasıl adım adım gittiğini ve ne zorluklar çektiğini anlatacak. Aynı zamanda programa Yusuf Karakaya’yı destekleyen izleyiciler de katılabilecek. Programın moderatörlüğünü Hakan Hatipoğlu yapacak ancak programa Damla Can ve eski Survivor yarışmacılarından Sema’nın da katılması bekleniyor. Ayrıca şu anda Bodrum’da bulunan bütün yarışmacılar da canlı yayın sırasında hazır bulunabilir.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim