Survivor Şampiyonu Yusuf Karakaya: Şehit Kardeşiyim Ama Bunu Yarışmada Açıklamak İstemedim

Survivor şampiyonu Yusuf Karakaya hayatıyla ilgili detayları hürriyet gazetesine anlattı. Zorlu geçen dram dolu bir hayatı olduğunu söyleyen Yusuf Karakaya, şehit Kardeşi olduğunu ancak bunu programda açıklamak istemediğini dile getirdi.

07.07.2019 - 13:37
07.07.2019 - 13:37
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Survivor 2019 şampiyonu Yusuf Karaya, şampiyonluğa giden hikayesini Hürriyet gazetesine verdiği röportajda anlattı. Hakkında merak edilenlere yanıt veren Yusuf Karakaya yarışmadan kazandığı para ödülü ile ne yapacağını da açıkladı.

Ağabeyim Şehit Oldu

Babasının iki evlilik yaptığını belirten Yusuf Karakaya toplam 11 kardeş olduklarını dile getirdi. Ailesinin fakir olduğunu ve zorluklarla kendilerini büyüttüklerini söyleyen Survivor şampiyonu, ağabeyinin teröristlerle çatışmada şehit olduğunu açıkladı. Şehit Kardeşi olduğunu ancak bunu yarışmada kullanmak istemediğini belirten Karakaya, 14 yaşında ailesinden ayrılarak kendi ayakları üstünde durmak zorunda kaldığını dile getirdi.

Yarışmada Kazandığı Ödülü Ne Yapacak?

Survivor 2019 yarışmasından kazandığı 500 Bin TL ile ne yapacağı da sorulan Yusuf Karakaya, bir kısmı ile anne ve babasına ev almak istediğini söyledi. Kalan kısmı ile de spora gönül vermiş bir kaç çocuğun elinden tutmak istediğini dile getiren Yusuf Karakaya, belki de ileride elinden tuttuklarının da başkalarının elinden tutacağımı söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim