Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Survivor Nisa bu defa kendini sakatladı Acun Ilıcalı’dan fırçayı yedi

Eklenme:
 Survivor Nisa bu defa kendini sakatladı Acun Ilıcalı’dan fırçayı yedi

Survivor 2020 yarışması artık son düzlüğe girdi ve heyecan daha da arttı. Survivor Nisa yine son bölüme damga vuran isim oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımları dün akşam erzak ödülü için bir kez daha karşı karşıya geldi. Ancak ödül oyunu sırasında Nisa kendini sakatlanınca Acun Ilıcalı’dan da sert uyarıyı aldı. Survivor Nisa oyunda yine gözyaşlarına boğulurken ne ekran başında izleyenler ne de Survivor’daki diğer yarışmacılar Nisa’nın bu davranışlarını anlam veremedi.

TV8 ekranlarında bu yıl fırtınalar gibi esen Survivor 2020 yarışması 1 Mayıs Cuma akşamı erzak ödülü oyunu ile ekranlara geldi. Ünlüler ve gönüllüler takımları kendilerine bir hafta boyunca yetecek erzak ödülü için parkurda kıyasıya bir rekabet içerisinde girerken iki takımın da istekli halleri dikkat çekti. Oyun oldukça hırslı başladı ve iki taraf arasında gitti geldi. Ancak Survivor Nisa’nın yaptığı bir davranış Acun ılıcalı’yı sinirlendirdi.

Avantaj oyununu ünlüler takımı aldı

Artık Survivor yarışmasında oyunlar öncesinde iki takım avantaj oyunu için parkura çıkıyor. Bayrak yarışı gibi oynanan oyunda iki kadın iki erkek yarışmacı mücadele ediyor. Ünlüler takımından Elif, Aycan, Ersin ve Yunus Emre avantaj oyununa çıkarken gönüllüler takımından ise Evren, Nisa, Ardahan ve barış avantaj oyununda parkura çıktı. Galip gelen takım kutuları ilk deviren ünlüler takımı oldu.

Survivor Nisa

Survivor Nisa ilk oyunda kendini sakatladı

Ancak Survivor 2020 yarışmasına damga vuran isimlerden olan Nisa, daha ilk çıktığı parkurda kendini sakatladı. Elif ile karşı karşıya gelen Survivor Nisa, oyunu kaybedince devirmeye çalıştığı küplere tekme attı. Küplerin bu kadar ağır olduğunu tahmin edemediğini söyleyen Nisa’ya yarışmanın yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı ise sert çıktı. Nisa’nın puzzle gibi olduğunu ve sürekli ne yapacağını tahmin etmeye çalıştıklarını söyleyen Acun Ilıcalı, insanların Survivor’da ellerini böyle kırdıklarını dile getirdiği.

Yarışma boyunca yine ağladı

Survivor 2020’nin en olaylı isimlerinden olan Nisa dün akşam oynanan ödül oyunu sırasında yine yarışma boyunca gözyaşlarına hakim olamadı. Oyun sonunda da ayakkabılarından şikayet eden Nisa, uğurlu ayakkabıları almadığı için oyunları kazanamadığını iddia etti. Survivor Nisa yaptığı bu davranışlarla yarışmada bulunan yarışmacıları hem de ekran başındaki izleyicileri çileden çıkardı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Beni Bırakma Sıla neden yok? Sude Doğar diziden ayrıldı mı?
21 09 2020 - 15:58
Doya Doya Moda 21 Eylül Pazartesi birincisi kim? Bugün puan durumu
21 09 2020 - 14:44
21 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta bugün puan tablosu
21 09 2020 - 13:49
Show TV Kuaförüm Sensin 21 Eylül günün birincisi kim? Günün puan durumu
21 09 2020 - 12:59
Kuaförüm sensin 21 Eylül – 25 Eylül yarışmacıları kim? Yeni haftada modeller belli oluyor
21 09 2020 - 12:04
18 Eylül Cuma dizi reytingleri açıklandı! Kırmızı Oda zirveye ambargo koydu
19 09 2020 - 14:31
Yorum Yap