Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Survivor Nisa Bölükbaşı oyunlarda neden yok? Nisa yarışmadan çekiliyor mu?

Eklenme:
 Survivor Nisa Bölükbaşı oyunlarda neden yok? Nisa yarışmadan çekiliyor mu?

Survivor 2020 yarışmacısı Nisa Bölükbaşı dün akşam oynanan ödül oyununa çıkmadı. Önceki gün de basketbol maçı sırasında yarışmacı arkadaşlarını yalnız bırakan Nisa’nın neden oyunlara gelmediği izleyiciler tarafından merak edildi. Peki Survivor Nisa Bölükbaşı oyunlarda neden yok? Nisa yarışmadan çekilecek mi?

TV8 ekranlarında ilanları rekorları kıran Survivor yarışmasının bu yıl en çok sevilen yarışmacılarından biri Nisa Bölükbaşı oldu. Başarılı performansı ve sempatikliği ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran yarışmacı büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Ancak Niisa’nın dönem dönem sorunlar yaşaması yarışmalara çıkmak istememesi artık hem Acun Medya ekibini hem de takım arkadaşlarını isyan ettirdi.

Takımıyla ödül oyununda çıkmadı

Son günlerde birçok oyunda yer almayan ve dün akşam da ödül oyunu sırasında takımını yalnız bırakan Nisa Bölükbaşı hakkında herkes araştırma yapmaya başladı. Programın severek izleyen izleyiciler Nisa oyunda neden yok sorusunun yanıtını araştırırken bu soruya yanıt Survivor Ekstra programında geldi. Programın yorumcuları soruyu Acun ılıcalı’ya sorarken Acun Ilıcalı sadece tek bir kelimelik mesaj atarak Nisa’nın psikolojik problem yaşadığını dile getirdi.

Sosyal medyadan Acun medya’ya tepki

Nisa’nın destekçileri ise sosyal medyada dün akşam Acunmedya ekibine ve Acun ılıcalı’ya tepki gösterdi. Nisan Bir önceki oyunda yaşadığı sakatlığın bahane gösteren izleyiciler Acun Ilıcalı’nın algı yaratmaya çalıştığını iddia etti. Acun Ilıcalı da bunun üzerine görüntüleri paylaşarak Nisa’nın önceki gün oynadığı oyun sırasında ayağında oluşan sakatlığı sonrası kendisine sorduklarını ve bir şeyi olmadığını söylediğini izleyicilerin göz önüne serdi.

Nisa bölükbaşı

Nisa bölükbaşı yarışmadan çekilecek mi?

Herkes şimdi Nisa Bölükbaşı yarışmadan çekilecek mi sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Dün akşam Survivor ekstra programında da bu konu gündeme Gelirken de artık Nisa’nın yaptığı bu davranışlarla sınırları zorladığı, oyunları istemediği için oynamamayı alışkanlık haline getirdiği ifade edildi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Yorum Yap