Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Survivor mavi takım 16 Haziran SMS sıralaması! 16 Haziran Acunn.com mavi takım oy sonuçları

Survivor 16 Haziran Salı acunn.com mavi ve kırmızı takım SMS sonuçları herkes tarafından merakla bekleniyor. TV8 ekranlarında her gün yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Survivor yarışmasında bir eleme daha yaşanacak. Bu akşam yapılacak olan elemen öncesinde 16 Haziran acunn.com mavi takım oy sonuçları araştırılmaya başlandı. Peki halk oylaması sonucunda hangi yarışmacı birinci oldu? 16 Haziran Salı acunn.com mavi takım SMS sıralaması nasıl oldu?
Son Güncelleme:
 Survivor mavi takım 16 Haziran SMS sıralaması! 16 Haziran Acunn.com mavi takım oy sonuçları

Acunn.com mavi takım SMS sıralaması 16 Haziran Salı günü için izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. TV8 ekranlarında her gün yayınlanan ve bu sezon daha da ilgiyle takip edilen Survivor yarışmasında elenen yarışmacı halk oylaması sonuçlarına göre belli oluyor. Bu hafta iki dokunulmazlık oyunu kaybeden mavi takımından eleme adayları çıkarken SMS sonuçları izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Destekledikleri yarışmacı SMS gönderen izleyiciler yarışmacının eleme potasından çıkıp çıkmadığını merak ediyor. Peki bu hafta 16 Haziran acunn.com mavi takım oy sonuçları nasıl oldu? 16 Haziran Salı mavi takım acunn.com SMS sıralaması nasıl oldu?

Ardahan ilk eleme adayı olmuştu

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım da ilk eleme adayı takım kaptanı Ardahan olmuştu. Kaptan olduktan sonra takım seçimlerinde yaptığı hatalar nedeniyle çok eleştirilen Ardahan, sorumluluk almak istediğini söyleyerek eleme potasına kendi adını yazdırdı. İkinci dokunulmazlık oyununu kesinlikle kazanmak istediklerini söyleyen yarışmacı bu potadan çıkacağına inandığını dile getirmişti.

Mavi takımın tamamı aday oldu

Survivor 2020 yarışmasında bu sezon yaşanan gerilimler dikkatlerden kaçmazken ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden mavi takımda bireysel dokunulmazlığı alan ve çeyrek finali garantileyen Elif dışında bütün yarışmacılar aday oldu. Bu hafta eleme potasına giren isimler Ardahan, Evrim, Yasin ve Sercan oldu. Bu yarışmacılar arasından bir SMS birincisi çıkması durumunda potadan düşecek Ancak SMS birincisi bu hafta isim söylemeyecek. Elenecek yarışmacı ise acunn.com 16 Haziran Salı oy sıralaması sonuçlarına göre belirlenecek. Acunn.com 16 Haziran SMS sonuçları listesine göre en düşük oyu alan yarışmacı adaya veda edecek.

acunn.com

Acunn.com Survivor mavi takım 16 Haziran Salı SMS sonuçları

Acunn.com Survivor mavi takım 16 Haziran Salı SMS sıralaması izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Sms sonuçları acunn.com üzerinden bir video ile yayınlanıyor ve yarışmacıların hangi sıralamada olduğu ortaya çıkıyor. Acunn.com 16 Haziran Salı oy sonuçları videosu yayınlandıktan sonra haberimizin devamında sizlerle paylaşacağız…


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap