Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Survivor konseyi karıştı! Sercan ve Nisa arasında neler oluyor?

Survivor Sercan ve Nisa aşkı uzun süre konuşulmuş ancak daha sonra böyle bir aşkın olmadığı ortaya çıkmıştı. Nisa Bölükbaşı ve Sercan Yıldırım arasında dün akşam ada konseyi sırasında yine gerginlik yaşandı. Sercan'ın Nisa’nın ismini vermesi ile birlikte ikili arasındaki ipler tamamen koparken Nisa Bölükbaşı kendi adının yazılmasını İntikam olarak değerlendirdi. Yeni bölüm fragmanında ise Sercan’ın söyledikleri geceye damga vurdu. Kimsenin peşinden koşmadığını söyleyen Sercan Yıldırım kendisine gelen notları açıklamadığını dile getirdi. Peki Sercan’a gelen notlarda ne yazıyordu?
Eklenme:
 Survivor konseyi karıştı! Sercan ve Nisa arasında neler oluyor?

Survivor’da Sercan ve Nisa arasındaki gerilim giderek artıyor. Dün akşam bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan Yıldırım eleme adayı olarak bir zamanlar hoşlandığı Nisa Bölükbaşı’nın adını verince olanlar oldu. Nisa Bölükbaşı isminin söylenmesini intikam olarak adlandırılırken yeni bölüm fragmanında Sercan Yıldırım’dan gelen açıklama geceye damga vurdu. Sercan Yıldırım yeni bölümde kimsenin peşinden konuşmadığını belirtirken kendisine gelen notları hiç açmadığını söylüyor. Peki Sercan Yıldırım’a gelen notlarda ne yazıyordu? Nisa ve Sercan arasında neler oluyor?

Sercan intikam alıyor

Survivor yarışmasının başladığı ilk günlerde ünlü futbolcu Sercan Yıldırım karşı takımda olan Nisan Bölükbaşı’ndan hoşlandığını söylemiş ve giderek duygularını açmıştı. Sancak Nisa, Sercan’ı Ersin’le Mart gibi gördüğünü belirterek bu konuyu kibar bir dille reddetmişti. Daha sonra konu kapatılırken son 2 haftada Nisa’nın sürekli imalarda bulunması Sercan’ı çileden çıkardı. Dün gece bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, eleme adayı olarak Nisa Bölükbaşı’nın adını verince ipler tamamen koptu. Acun Ilıcalı’nın söz vermesi üzerine Nisa, kendisine eleme adayı olarak gösteren Sercan’ın İntikam almaya çalıştığını söyledi.

Sercan ve Nisa arasında neler oluyor

Survivor yeni bölüm fragmanı ise geceye damga vurdu. Nisa’nın bugüne kadar yaptığı imalara rağmen sessiz kalmayı tercih eden Sercan Yıldırım yeni bölümde susmuyor. Hiç kimsenin peşinden konuşmadığını söyleyen Sercan, kendisinin de bir onuru gururu olduğunu belirterek kendisine gelen notları hiç açmadığını söyledi. Ekran başında izleyenler ise Sercan’a gelen o notlarda neler yazdığını merak etmeye başladı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap