Survivor Finalisti Yusuf Karakaya’nın Annesi Canlı Yayında Fenalaştı

Survivor 2019 Türkiye finali bu akşam yapılıyor. Tv8 ekranlarında canlı olarak yayınlanan final sırasında üzücü bir olay yaşandı. Şampiyonluğun en büyük adaylarından olan milli Kick Boksçu Yusuf Sarıkaya'nın annesi canlı yayın sırasında konuşurken fenalaştı. Final heyecanı yaşayan Yusuf Karakaya annesinin fenalaştığını görünce kendisini türbinlere attı.

01.07.2019 - 22:48
01.07.2019 - 22:53
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

TV8 ekranlarında Survivor 2019 Türkiye finali heyecanı başladı. Survivor 2019’un zorlu maratonunun ardından finale kalan Yusuf ve Seda arasından bir kişi bu akşam şampiyon olacak. Final heyecanı yaşayan yarışmacıların yanı sıra aileleri de heyecanlı. Finalde tamamen yarışmacılara ve ailelerine söz veren Acun Ilıcalı’nın Yusuf Karakaya’nın annesine söz verdiği sırada üzücü olaylar yaşandı.

Survivor Yusuf’un Annesi Heyecandan Fenalaştı

Survivor 2019 Türkiye finalisti Yusuf Karakaya’nın annesi konuştuğu sırada fenalaştı. Acun Ilıcalı hemen mikrofonu alıp su isterken annesinin fenalaştığını sahneden gören Yusuf Karakaya, kendini türbinlere attı. İzleyici olarak tribünde bulunan çok sayıda kişi de Yusuf’un annesi Ziynet Karakaya’ya yardım etmek için hamle yaptı. Canlı yayın sırasında gerçekleşen olay sonrasında ara verilerek videolar girildi. Canlı yayına yaklaşık 15 dakika aranın ardından geri dönüldü. Acun Ilıcalı Yusuf Karakaya’nın annesinin tansiyon problemi yaşadığını ve şu anda doktorları müdahale ettiğini söyledi. Annesini rahatsızlanması ile büyük panik yaşayan Yusuf’un ağladığı da gözlerinden belli oluyordu. Acun Ilıcalı endişelenecek bir durum olmadığını ve kısa süre sonra Yusuf’un annesinin yeniden canlı yayına alacaklarını ifade etti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim