Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Survivor finalinde neler olacak? Acun Ilıcalı final haftasının detaylarını anlattı

Survivor 2020 büyük finale doğru adım adım yaklaşıyor. Dün akşam ekranlara gelen son bölümde dokunulmazlık oyunu oynanırken kazanan yarışmacı Sercan Yıldırım oldu. Ada konseyinde Yasin’in ismi eleme adayı olarak çıkarken Acun Ilıcalı büyük final için detayları konseyde paylaştı. Dünyada bir ilki yapacaklarını söyleyen Acun Ilıcalı, finale dair bütün detayları anlattı.
Eklenme:
 Survivor finalinde neler olacak? Acun Ilıcalı final haftasının detaylarını anlattı

Survivor 2020 büyük bir heyecanla finale doğru ilerlemeye devam ediyor. 14 Temmuz tarihinde büyük final bölümüyle ekranlara gelecek olan yarışmanın son haftasında yaşanacak olan gelişmeler Acun Ilıcalı tarafından izleyicilere aktarıldı. Bu hafta hızlandırılmış elemeler yapılırken final bölümünde yaşanacaklar daha önce dünyada hiçbir yerde yapılmadı. Acun Ilıcalı yaşanacakları şu ifadelerle anlattı; “Hiçbir Survivor’da, hiçbir zaman yapılmamış bir şeyi ilk defa biz yapacağız. Bu dünyada da bir ilk olacak”.

Survivor tarihinde bir ilk

Ada konseyinde yarışmacıları heyecanlandıran açıklamalar yapan Acun Ilıcalı, Survivor tarihinde bunun bir ilk olacağını belirtirken Dominik’te bir oyunun canlı olarak ekranlara geleceğini söyledi. 14 yarışmacı kaldıktan sonra bütün Türkiye’nin Dominik’teki oyunu canlı olarak izleyeceğini söyleyen Acun Ilıcalı, oyun sonundaki konseyinde canlı olacağını ifade etti.

Eleme canlı yayında olacak

Acun Ilıcalı açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı; “Canlı yayınlanan oyun çekeceğiz. Birinci gün yayınlandıktan sonra ikinci gün de oyun ve konseyler de canlı yayınlanacak. Canlı yayınlı eleme olacak. Üç yarışmacı kalacak. Kalan üç yarışmacı, biri elendikten sonra, yüzleşme dediğimiz konseye çıkacak. Bu konseyde, bu üç yarışmacı, yapılacak bağlantı ile eski yarışmacılarla buluşacak. Bu 3 yarışmacının oylamasının yaşanacağı bu geceden sonra bir canlı yayında iki finalisti ortaya çıkacak”

Finalisti yarışmacılar Acun Ilıcalı ile birlikte dönecek

Canlı yayında 2 finalist belli olduktan sonra iki yarışmacının kendisi ile birlikte uçağa bineceğini ve 13’ü akşamı Türkiye’ye döneceğini belirten Acun Ilıcalı, Survivor final haftasında ayrıca yüzleşme denilen bölümünde gerçekleştirileceğini söyledi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap