Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Survivor Evrim ve Mert arasında aşk mı var? Evrimden olay yaratacak açıklamalar

Survivor 2020 yarışmasında elendikten sonra yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düşen Evrim Keklik, özellikle ünlüler takımı yarışmacısı Mert Öcal hakkında söyledikleri ile çok konuşulacak. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kafaları karıştıran Evrim Keklik, Mert Öcal’a verdiği cevapla da olay yarattı.
Eklenme:
 Survivor Evrim ve Mert arasında aşk mı var? Evrimden olay yaratacak açıklamalar

Survivor 2020 ünlüler gönüllüler takımlarında yarışan Evrim ve Mert arasında neler oluyor? Survivor’da Mert’in elenmesi ile birlikte büyük yıkım yaşayan evrim, Mert’i yakından tanımak istediğini söylemişti. Yarışmadan elendikten sonra da olay yaratacak açıklamalar yapmaya devam eden Evrim, son söyledikleri ile kafaları karıştırdı.

Aşk iddiaları gündeme gelmişti

Survivor yarışması boyunca Evrim ve Mert arasında aşk iddiaları gündeme gelirken, iki yarışmacı da elendikten sonra haklarında gündeme gelen iddialara yanıt verdi. Mert Öcal daha önce Acun Ilıcalı’nın yaptığı canlı yayına katılmış ve orada yaptığı açıklamada evrimle aralarında duygusal bir yakınlık olmadığını söylemişti. Geçtiğimiz günlerde Survivor Panorama canlı yayınına konuk olan Evrim Keklik ise; “Mert çok yakışıklı, komik ve sempatik biri… Başlarda tartışma yaşamıştık ondan sonra konuşunca aramızdaki mesafe azaldı. Bu tamamen arkadaşlık çerçevesinde olan bir şey” ifadelerini kullandı.

“Mertciğim” notunu düştü

Evrim keklik, yarışmadan elendikten sonra sosyal medya hesabının hikaye bölümünden Mert ile birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaştı ve “Mertciğim” notunu düştü. Evrimin Instagram hesabından paylaştığı son fotoğrafa ise Mert Öcal bir yorum yaparak “elenmek yaramış” ifadelerini kullandı. Bu paylaşımların ardından asıl bomba paylaşım ise Twitter’dan geldi. Mert Öcal Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Yarın yolda canlı yayın yapacağım seninle bir yere kaybolma tamam mı ifadelerini kullandı.” Mert’in bu paylaşımına yanıt veren Evrim ise; “Tamam bebişim. Hiçbir yere kaybolmam” deyince aşk iddiaları yeniden alevlendi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap