Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Survivor Ersin Korkut Türkiye’ye döndü mü merak ediliyordu nerede olduğu anlaşıldı

Eklenme:
 Survivor Ersin Korkut Türkiye’ye döndü mü merak ediliyordu nerede olduğu anlaşıldı

Survivor Ersin Korkut, talihsiz bir sakatlık nedeniyle yarışmadan elenmiş ve bütün Türkiye’ye üzüntüye boğmuştu. Elendikten sonra köpeğinin ölüm haberini de alan Ersin, çektiği bir video ile üzüntüsünü dile getirmişti. O günden bu yana herkes Survivor Ersin Korkut Türkiye’ye döndü mü sorusunun yanıtını araştırıyordu. Ersin nerede olduğu Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımlar da ortaya çıktı. Peki Survivor Ersin Korkut şu anda nerede?

Survivor yarışmasında yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle eğenmek zorunda kalan ve bütün Türkiye’nin destek mesajlarını alan Ersin Korkut hakkında şu anda nerede olduğu sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından araştırılıyordu. Sosyal medyada özellikle Ersin’in konseyde sinir krizi geçirdiği yönünde haberler çıkarken bu haberlerin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Survivor Ersin Korkut elendikten sonra Dominik Cumhuriyeti’nde kalmaya devam ediyor ve sakatlığı nedeniyle tedavi görüyor.

survivor ersin korkut

Survivor Ersin Korkut Türkiye’ye döndü mü?

Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar Survivor Ersin Korkut Türkiye’ye döndü mü sorusuna yanıt oldu. Dün Murat Ceylan’ın doğum günü kutlaması sırasında çekilen fotoğraflarda ve videolarda Ersin’in de orada olduğu ve Murat’ın doğum gününe katıldı görülüyor. Yani Türkiye’ye gelen uçakla Ersin Korkut geri dönmedi ve hala Dominik’te tedavi görmeye devam ediyor.

Yarışmacılar ve ekip THY uçağı ile döndü

Türkiye’de koronavirüs salgını başlamasının ardından yurt dışına uçuşlar kapatılmış ve birçok vatandaş özel uçaklarla özel seferlerle yurtdışından getirilmişti. Acun Ilıcalı da geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Karayip Adaları’nda bazı vatandaşların mahsur kaldığını ve kendisinin de uçağını göndererek o vatandaşları oradan aldıracağını söylemişti. Dışişleri Bakanlığı ile de iletişime geçen Acun Ilıcalı, vatandaşların önce Dominik’e getirilmesini sağladı, ardından da Türkiye’ye sevk edilmelerine yardımcı oldu. Türk Hava Yolları’nın özel seferi ile yurtdışında mahsur kalan vatandaşları Türkiye’ye getirilirken, Acun Medya ekibinden ve Survivor’dan elenen yarışmacılar da aynı uçakla Türkiye’ye döndü ve Maltepe’de bir KYK yurdunda karantinaya girdi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Beren Saat’in isteği Netflix’e kural bozdurdu
9 09 2020 - 17:57
İzzet Çapa’dan Ömer-Arzu Sabancı çiftine koronalı parti tepkisi
8 09 2020 - 19:51
Ünlü şarkıcı Umut Akyürek’in kızı ile benzerliği ağızları açık bıraktı
8 09 2020 - 19:07
Yorum Yap