Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Survivor Aycan Yanaç DJ Onur Soygun ile aşk mı yaşıyor? Beraber görüntülendiler

Survivor 2020 yarışmasının dikkat çeken isimlerinden olan Aycan Yanaç, DJ Onur Soygun ile birlikte görüntülendi. İkili arasında Aşk olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düşerken iki taraftan da henüz bu konu hakkında açıklama gelmedi.
Eklenme:
 Survivor Aycan Yanaç DJ Onur Soygun ile aşk mı yaşıyor? Beraber görüntülendiler

TV8 ekranlarında özellikle bu sezon pandemi döneminde yakından takip edilen ve birçok yarışmacının ciddi fan kitlelerine ulaştığı yarışma programı Survivor 2020’de çok konuşulan isimlerden Aycan Yanaç yarışmanın bitmesinin ardından Çeşme’de tatile başladı. Uzun süreden beri Çeşme’de tatilde olan güneşin ve denizin keyfini arkadaşları ile birlikte çıkaran Aycan Yanaç, ilk olarak Survivor yarışmasından yakın arkadaşı olan Sercan Yıldırım ile birlikte tatil yapmıştı.

Düğünden tatile geçmişlerdi

Bursa’da Sercan Yıldırım’ın kardeşi Tezcan Yıldırım’ın düğününe katılan ve ardından Yasin ve Sercan ile birlikte Çeşme yolunu tutan Aycan Yanaç arkadaşları dönmesine rağmen kendisi tatiline devam ediyor. Sosyal medyada bir milyonun üzerinde takipçisi bulunan Aycan Yanaç’ın takipçileri tatilini de yakından takip etmeye devam ederken güzel yarışmacıdan şaşırtan bir hamle geldi.

Aşk iddiaları gündeme bomba gibi düştü

Aycan Yanaç hakkında bugüne kadar birçok aşk dedikodusu çıksa daha bunlardan en çok şaşırtanı DJ Onur Soygun ile aşk yaşadıkları iddiası oldu. İki gece üst üste beraber görülen Aycan Yanaç ve DJ Onur Soygun iddiaya göre birlikte eğlendikten sonra arabaya da beni beraber binerek mekandan ayrıldı. Bazı sosyal medya hesaplarında aşk iddiaları gündeme gelse de ikiliden bu konuda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Yarışmada sevgilisinden ayrılmıştı

Aycan Yanaç, Survivor 2020 yarışmasında kazandıkları bir iletişim ödülünü de yakın arkadaşı ile şifreli konuşmuş ve ondan sonra yarışmada bir çöküş yaşamaya başlamıştı. Acun Ilıcalı bu olayın üstüne giderken arkadaşı ile Aycan’ın konuşmasındaki şifreyi çözdü ve Aycan’ın sevgilisinden ayrıldığını ortaya çıkardı. Milli futbolcu Aycan Yanaç yarışmadan ayrıldıktan sonra da kesinlikle eski sevgilisine geri dönmek gibi bir düşüncesi olmadığını söylemişti.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap