Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Survivor acunn.com ünlüler gönüllüler 9 Haziran oy sıralaması bütün dengeleri değiştirdi

Survivor acunn.com ünlüler gönüllüler 9 Haziran oy sıralaması ve SMS sonuçları dün akşam açıklandı ve elenen yarışmacı belli oldu. Bu hafta hem ünlüler hem gönüllüler takımı birer dokunulmazlık oyunu kaybederken gönüllüler takımında Cemal Can, ünlüler takımında ise Barış eleme adayı olarak potaya girmişti. Survivor 9 Haziran kim elendi sorusunun yanıtı merakla beklenirken açıklanan SMS sonuçları bütün dengeleri değiştirdi. Survivor 9 Haziran acunn.com Ünlüler Gönüllüler SMS sıralaması ve birinci olan yarışmacılar haberimizin devamında…
Eklenme:
 Survivor acunn.com ünlüler gönüllüler 9 Haziran oy sıralaması bütün dengeleri değiştirdi

Survivor acunn.com ünlüler gönüllüler 9 Haziran oy sırlaması sonuçları nasıl oldu? TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programında çeyrek finale doğru adım adım gidilirken dün akşam bir eleme daha yaşandı. Artık ünlüler ve gönüllüler takımı kalmasa da bu hafta kaptanlık oyunu sonucunda oluşan takımlar yarışmacıları yine ünlüler gönüllüler olarak ayırdı. Kırmızı takımın kaptanı Sercan olurken takımında Elif, Barış, Berkan ve Yunus Emre yer aldı. Mavi takımın kaptanı Cemal Can ise Nisa, Yasin, Ardahan ve evrimi tercih etti.

İki takımda dokunulmazlık kaybetti

Bu hafta oynanan oyunlar sonucunda iki takımda 1’er dokunulmazlık oyunu kaybetti ve iki takımdan da eleme adayları çıktı. Gönüllüler takımının kaptanı olan Cemal Can sorumluluk alacağını söyleyerek eleme adayı olarak kendi ismini yazdırdı. Ünlüler takımında ise Barış hem performans bakımından kötü olduğunu hem de SMS gücüne güvendiğini söyleyerek bu hafta adının yazılmasını istedi.

Survivor 9 Haziran kim elendi?

Survivor 9 Haziran acunn.com SMS sonuçlarına göre elenen yarışmacı belli oldu. Bu hafta eleme adayı olan barış ve Cemal Can, SMS birincisi olurken adaylıkları düştü. Bu nedenle takımlarda SMS ikincisi olan yarışmacılar da açıklandı. Gönüllüler takımında Cemal Can SMS birincisi Nisa ise SMS ikincisi oldu. Cemal Can eleme adayı olarak Yasin’in ismini söylerken Nisa ise evrimin adını verdi. Ünlüler takımında ise Barış SMS birincisi olarak adaylığı düşerken, ikinci sırada ise Sercan yer aldı. Ünlüler takımında zaten Elif dokunulmaz olduğu için Berkan ve Yunus Emre doğrudan eleme adayı olarak potaya girdi. Survivor 9 Haziran acunn.com oy sıralaması sonuçlarına göre bu hafta veda eden yarışmacı eleme adayları arasında en düşük oyu alan Yunus Emre oldu.

Survivor acunn.com ünlüler gönüllüler 9 Haziran oy sıralaması

Survivor acunn.com ünlüler gönüllüler 9 Haziran oy sıralaması ise şöyle oldu;

Mavi takım:

Cemal Can

Nisa

Evrim

Yasin

Ardahan

Kırmızı Takım;

Barış

Sercan

Berkan

Yunus Emre

Elif

Yunus Emre ve Yasin İkisi de eleme adayı olmasına ve ikisi de aynı sırada olmasına rağmen daha düşük oy aldığı için bu hafta veda eden isim Yunus Emre oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap