Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Survivor 93. bölüm 31 Mayıs Pazar fragmanı! Cemal Can diskalifiye mi oluyor?

Survivor 93. bölüm 31 Mayıs Pazar fragmanı yayınlandı. Haftanın son dokunulmazlık oyunun oynanacağı yeni bölümde Cemal Can'ın sakatlığı geceye damga vuracak. Cemal Can'ın canının acıdığını her halinden belli olurken ekran başında izleyenlerde Cemal Can diskalifiye mi oluyor sorusunun yanıtını merak ediyor. Survivor'da 93. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizin devamında…
Eklenme:
 Survivor 93. bölüm 31 Mayıs Pazar fragmanı! Cemal Can diskalifiye mi oluyor?

TV8 ekranlarında her gün yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı Survivor 2020 yeni bölümü ile bu akşam sizlerin karşısına çıkacak. Bayram haftası nedeniyle eleme yapılmayan yarışma programında son dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak ve kaybeden takımdan bir eleme adayı daha çıkacak. Bugüne kadar oynanan 3 dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kaybetmiş, Aycan, Elif ve Yunus Emre eleme adayı olarak potoya girmişti. Bu akşam da Ünlüler takımının kaybetmesi durumunda eleme adayı Sercan olacak ve Ünlüler takımının tamamı eleme adayı olarak potada olacak. Ayrıca ünlüler takımından bir yarışmacının veda etmesi durumunda yarışma artık bireysele dönecek. Survivor 93. bölüm fragmanı yayınlandı ve yeni bölümde yaşanacak olan gelişmeler izleyicileri de oldukça etkileyecek gibi görünüyor.

Cemal Can’ın sakatlığı geceye damga vuracak

Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sırasında gönüllüler takımının en iddialı isimlerinden olan Cemal Can sakatlanıyor. Omuzundan ve kolundan bir sakatlık yaşadığı fark edilen Cemal Can’ın gözyaşları geceye damga vururken ekran başında izleyenlerde Cemal Can diskalifiye mi oluyor sorusunun yanıtını merak ediyor. Cemal Can’ın sakatlığındaki ciddiyet bu akşam belli olacak.

survivor 93. bölüm

Survivor 93. bölüm fragmanı

Survivor 93. bölüm fragmanı yayınlanırken yeni bölümde yarışmacılar bir kez daha dokunulmazlık oyunu için farklı da mücadele edecek. Geçtiğimiz hafta başlayan dokunulmazlık oyunlarının tamamını ünlüler takımı kaybetmiş ve 3 eleme adayı olarak Aycan, Yunus Emre, Elif potaya girmişti. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununu da Ünlüler takımının kaybetmesi durumunda hem ünlüler takımından bir yarışmacının veda edeceği hem de oyunun bireysele döneceği kesinleşmiş olacak.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
TV8 Doya Doya Moda 22 Ekim gün birincisi kim? Doya Doya Moda bugün puan durumu
22 10 2020 - 12:43
22 Ekim Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan tablosu
22 10 2020 - 11:38
Sadakatsiz’in Volkan’ı sosyal medyada yerden yere vuruldu: İnsan iki kişiyi aynı anda neden sevmesin?
22 10 2020 - 10:10
TV’de bugün ne var? 22 Ekim Perşembe ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
21 10 2020 - 18:35
Doya Doya Moda 21 Ekim puan durumu! Günün birincisi kim oldu?
21 10 2020 - 14:06
Gelinim Mutfakta 21 Ekim çeyrek altını kim kazandı? Gün birincisi ve puan durumu!
21 10 2020 - 11:06
Yorum Yap