Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Survivor 78. bölüm 16 Mayıs fragmanı yayınlandı!

Son Güncelleme:
 Survivor 78. bölüm 16 Mayıs fragmanı yayınlandı!

Survivor 78. bölüm 16 Mayıs fragmanı yayınlandı. 16 Mayıs yeni bölümde yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için parkura çıkacak. Haftanın en önemli oyunu başlarken ünlüler takımı son oynanan ödül oyununu farklı kazanmıştı. Gönüllüler takımında İnsan Nisa’nın problemleri hala devam ediyor ve Nisa bu akşam oyuna çıkmıyor. Peki Survivor 78. bölümde neler yaşanacak?

Survivor 78. bölüm fragmanı yayınlandı. Yarışmacılar haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için bu akşam parkura çıkacak ve takımlarından bir yarışmacı göndermemek için ellerinden geleni yapacak. Ancak dokunulmazlık oyunu sırasında sinirler bir hale gelirken Yasin’in sakatlığı sonrasında Mert’in yorumu olay oluyor. Daha önce Mert’te oyun sırasında benzer bir sakatlık yaşamış ve gönüllüler takımı bu konuya itiraz etmişti. Bu akşam Mert Yasin’in sakatlığına itiraz etmese de kendi sakatlığı hakkında yapılan yorumlara gönderme yapıyor.

survivor

Nisa neden yok?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı Nisa Bölükbaşı bu akşam da oyuna çıkmıyor. İzleyiciler Nisa neden yok sorusunun yanıtını araştırırken Acun Ilıcalı bu konuya dün akşam açıklık getirmiş ve Nisa’nın sorununun psikolojik olduğunu söylemişti. Nisa daha önce de defalarca oyunlara bu şekilde çıkmamış ve izleyicilerden tepki çekmişti

Survivor 78. bölüm özeti

Survivor 78. bölüm oldukça heyecanlı geçecek. Yarışmacılar bu defa dokunulmazlık oyunu için parkura çıkarken oyun sırasında da gerginlikler yaşanacak. Özellikle Yasin’in sakatlığı olduğunu söyleyerek oyundan çekilmesi ünlüler takımından tepki çekecek. Dokunulmazlık oyununu kazanmak iki takım için de büyük önem taşıyor. Geçtiğimiz hafta Ersin sakatlığı nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kalmış bu nedenle eleme yapılmamıştı oylar ise bu hafta için saklanmıştı. Bu hafta kaybeden takımdan bir yarışmacı SMS sıralaması sonuçlarına göre adaya veda edecek.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Müge Anlı Aleyna Çakır olayında şok ifadeler! Ümit Can Uygun herkesi tehdit etti
16 09 2020 - 11:42
Masumlar Apartmanı reytingleri de sosyal medyayı da salladı! Çöp ev ilk bölüme damga vurdu
16 09 2020 - 11:00
Masumlar Apartmanı hangi romandan uyarlama? Hangi kanalda yayınlanacak?
15 09 2020 - 15:08
Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan tablosu! Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim?
15 09 2020 - 14:00
Yorum Yap