Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Survivor 72. bölüm 10 Mayıs fragmanı! Ersin bu haberle yıkılıyor

Eklenme:
 Survivor 72. bölüm 10 Mayıs fragmanı! Ersin bu haberle yıkılıyor

Survivor 72. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde dokunulmazlık oyunu oynanırken ada konseyinde ise Acun Ilıcalı’nın verdiği acı haber Ersin’i yıkacak. Bütün yarışmacılar bu acı haberin ardından gözyaşlarına boğulurken Ersin’in köpeğinin ölüm haberini aldıktan sonra yarışmaya nasıl devam edeceği de herkes tarafından merak ediliyor.

Survivor 72. bölüm 10 Mayıs fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekranlara gelecek olan Survivor yeni bölümde dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar parkura çıkacak. Dün akşam oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazanmış gönüllüler takımından Berkan eleme adayı çıkmıştı. Ada konseyinde ise Berkan ve Evrim arasında büyük bir tartışma yaşanmış Daha sonra da bu olay sosyal medyada TT olmuştu. Bu akşam ada konseyinde de yine benzer görüntüler yaşanırken asıl üzücü haber ise Acun Ilıcalı tarafından Ersin’e verilen haber olacak.

Ersin köpeğinin öldüğünü öğreniyor

Survivor 2020 yarışmasında yarışan Ersin’in Mess isminde bir köpeği vardı. 13 yaşında olan Mess, Ersin Survivor yarışmasına katıldıktan sonra ölmüştü. Köpeğin ölümünün üzerinden uzun bir zaman geçti ancak Acun Ilıcalı daha önce bir defa niyetlense de bu haberi Ersin’e veremedi. Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde ailesinin isteği nedeniyle Ersin’e bu haberi vereceklerini söylemişti. Fakat daha sonra Yılmaz Erdoğan Acun Ilıcalı’yı aramış ve haberi vermemelerini istemişti. Ancak bu akşam ada konseyinde Acun Ilıcalı kötü haberi verecek. Başta Ersin olmak üzere bütün yarışmacılar da bu kötü haberle sarsılacak.

survivor

Survivor Gönüllüler takımında işler karışıyor

Survivor 72. bölüm fragmanı ada konseyi hakkında da önemli ipuçları veriyor. Gönüllüler takımında dün akşam yapılan ada konseyi sırasında başlayan gerginlik bu akşam da devam ediyor. Nisa bu akşam söz alarak Evrim’in dün akşam Berkan’a söylediklerini kendisine yaptığını söylüyor. Bunun üzerine söz alan Evrim ise Nisa’nın samimi olduğuna inanmadığını o yüzden de onunla araya mesafe koyduğunu söylüyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap