Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Survivor 7 Haziran dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da yine kavga

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı Survivor 2020 hız kesmeden yoluna devam ediyor. Survivor 7 Haziran dokunulmazlığı kim kazandı sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından şimdiden yoğun olarak araştırılmaya başlandı. Yeni bölüm fragmanı yayınlanırken yeni bölümde yine kavgalar dikkatlerden kaçmıyor. Peki Survivor 7 Haziran dokunulmazlığı kim kazandı?
Son Güncelleme:
 Survivor 7 Haziran dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da yine kavga

TV8’de her gün izleyicilerle buluşan ve bu yıl ayrı bir yer edinen Survivor 2020 yarışmasında bu akşam yeni bir dokunulmazlık oyunu oynanacak. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda takım var bir hayli gerginlik yaşarken oyun sonunda da kavga çıkıyor. Ünlüler takımının 3 kişiye düşmesi ile birlikte artık bireysele dönen yarışmada kırmızı ve mavi takımlar mücadele ediyor. En başta takımları arasında dengeyi kurmak için bazı değişiklikler yapılarak ünlüler takımından gönüllüler takımına takviyeler yapılmış takım biraz güçlendirilmişti. Bu hafta Kaptanlar yaptıkları seçimlerle yeni takımları belirledi ve kazanmak için iki takımda parkura çıktı. Peki Survivor 7 Haziran dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

İlk dokunulmazlık kırmızı takımın

Sevilen yarışma programı Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu dün akşam oynandı. Sercan Yıldırım’ın kurduğu kırmızı takım gücünü bir kez daha ortaya koydu ve dokunulmazlık oyununu kazanmayı başardı. Dokunulmazlık oyunu sonrasında mavi takımın kimi eleme adayı yazacağı merak konusu olurken oyun sonunda Sercan’ı söylediği bir söz mavi takım da bütün dengeleri değiştirdi.

Survivor eleme adayı belli oldu

Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımda haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Sercan Yıldırım’ın oyunu kazandıktan sonra Evrim’e “senin ismin yazılacak” demesi mavi takımda dengeleri değiştirirken eleme adayı olarak takım kaptanı Cemal Can çıktı. Ancak Cemal Can’ın SMS birincisi olması durumunda mavi takımını nasıl bir yol izleyeceği de izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

survivor

Yine kavga çıkıyor

Survivor 2020’de bu sezon bir hayli gergin geçiyor. Daha önce defalarca hem takım içinde hem takımlar arasında kavgaların yaşandığı yarışma programında bu akşam kritik dokunulmazlık oyunu sırasında da kavgalar çıkıyor. Özellikle Sercan Yıldırım ve Yasin arasında yaşanan diyalog dikkatleri çekerken hangi takımın kaybettiği ise fragmandan anlaşılmıyor.

Survivor 7 Haziran dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 7 Haziran dokunulmazlık oyunu sonuçlandı. Kazanan takım mavi takım oldu. Kırmızı takım aralarında yaptıkları strateji gereği Barış’ın adını yazdı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 20 Ekim Salı puan durumu! Bugün kim birinci oldu?
20 10 2020 - 14:17
Menajerimi Ara 20 Ekim bugün neden yok? Hangi günler yayınlanıyor?
20 10 2020 - 12:53
Gelinim Mutfakta 20 Ekim Salı günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim kazandı?
20 10 2020 - 11:18
20 Ekim Salı yayın akışı! ATV, Kanal D, FOX TV, Show TV, TV8, TRT 1, Kanal 7, Star TV’de bugün ne var?
20 10 2020 - 10:11
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 20 Ekim bugünkü konukları kim? Canlı eğlence başlıyor!
20 10 2020 - 09:37
Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ekim puanlama! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
19 10 2020 - 15:43
Yorum Yap