Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Survivor 24 Şubat 2020 Ödülü Kim Kazandı?

Eklenme:
 Survivor 24 Şubat 2020 Ödülü Kim Kazandı?

Survivor 24 Şubat 2020 yeni bölümü tüm hızı ile devam ediyor. TV8 ekranlarının sevilen yarışma programında bu akşam yarışmacılar ödül oyunu için parkura çıkacak. Günlerdir ödül oyunu kazanamayan ve aç olan ünlüler oyunu kazanmak için kesin kararlı bir şekilde sahaya çıkarken gönüllülerde hem ödül oyunlarını hem de dokunulmazlık oyunlarını kazanmanın vermiş olduğu rahatlıkla parkura geliyor. Peki Survivor 24 Şubat 2020 Ödül oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarında heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor 2020 yeni bölümü ile bu akşam izleyici Karşısına çıkıyor. Dokunulmazlık oyunlarının geride kaldığı Survivor yarışmasında bu akşam yarışmacılar ödül oyunu için parkura çıkacak. Cuma akşamı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye başlayan ve hafta sonunda dokunulmazlık oyunlarının oynandığı yarışmada do akşam ödül oyununu için iki takım da büyük bir mücadele içine girecek. Ünlüler takımı uzun süreden beri oyun kazanamamanın verdiği hırsla parkura çıkarken gönüllüler takımı ise hem ödül oyunlarında hem de dokunulmazlık oyunlarında gösterdikleri başarının rahatlığı ile ünlüler takımının karşısına geliyor.

Dokunulmazlık Gönüllerin Oldu

Survivor’da Cumartesi ve Pazar akşamları dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler takımı Cumartesi akşamı oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kazandı ve rahatladı. Pazar akşamı oynanan 2. dokunulmazlık oyununu ise alan takımı gönüllüler oldu. Kazananın ve eleme adaylarından belirlenebilmesi için ünlüler ve gönüllüler takımı dokunulmazlıkta bir final oyunu oynadı. Final oyununu kazanan gönüllüler olurken ünlüler takımından eleme adayı çıktı.

Ünlüler Takımından Eleme Adayı Derya Oldu

Dokunulmazlığın kaybedilmesinin ardından ünlüler takımı karıştı. Derya’nın takımda problem çıkardığını söyleyen yarışmacılar ada konseyinde en çok Derya’nın ismini yazdı ve gitme adayı olarak onu gösterdi. Takımın en zayıf yarışmacılarından biri olan Melis ise ada konseyinde eleme adayı olmadı ancak SMS sonuçlarında birinci olan yarışmacıların Melis’in ismini vereceği tahmin ediliyor.

Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Survivor 27 Mayıs ödül oyununu kim kazandı? Tartışmalar geceye damga vurdu
27 05 2020 - 19:09
Lezzet Düşkünleri 27 Mayıs Çarşamba hangi takım kazandı?
27 05 2020 - 15:23
Danla Bilic Survivor Cemal Can’a şifreli mesaj vermek için şekilden şekle girdi
27 05 2020 - 14:49
Doya Doya Moda 27 Mayıs Çarşamba puanları! Kim birinci oldu?
27 05 2020 - 13:31
Müge Anlı Halil Ergül katili kim? Halil Ergül bulundu mu kim öldürdü?
27 05 2020 - 11:15
Lezzet Düşkünleri 25 Mayıs Pazartesi ilk bölümle TV8’de başlıyor
25 05 2020 - 13:41