Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Survivor 2020’ye Damga Vuran Olay! 122. Bölüm Fragmanında Ne Olacak?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de çeyrek final heyecanı devam ediyor. Haftanın 2. Eleme adayı da belli olurken Acun Ilıcalı, Sercan ve Nisa arasında geçen bir ses kaydından bahsetti. Gündeme bomba gibi düşen ses kaydı herkesi merak içinde bıraktı. Beklenen açıklama ise 29 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümde yapılacak.
Eklenme:
 Survivor 2020’ye Damga Vuran Olay! 122. Bölüm Fragmanında Ne Olacak?

Dün akşam yayınlanan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de 2. Dokunulmazlık oyunu oynandı. Ada konseyinde Sercan ve Nisa gerilimine değinen Acun Ilıcalı, ikisi arasında geçen bir diyaloğun ses kaydı olduğunu ve birçok konuya açıklık getireceğini belirtti. İzleyicileri merak da bırakan ses kaydı bu akşam yayınlanacak olan yen bölümde açıklanacak.

Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununda Sercan ve Berkan finale yükseldi ve 2. dokunulmazlığı kazanan isim yine Sercan oldu ve konseyde Berkan’ın ardından 2. eleme adayı olarak Nisa’yı söyledi.

Ada konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı, Nisa ve Sercan’ın 6 Nisan tarihindeki konuşmalarına ait ses kaydına ulaştıklarını söyledi. Sercan ve Nisa’nın ses kaydındaki detayları bir gün sonra açıklayacağını belirten Ilıcalı, “Bugüne kadar aranızdaki konuyla ilgili bu konuya müdahil olmadım ve Survivor’da bununla ilgili bir şey konuşmadım. İki tarafın da bu konuyla ilgili iddiaları oldu. Ancak iddialar karşılıklı suçlamalara dönünce ekibimizden, sizin bahsettiğiniz dönemin kayıtlarını çok ciddi bir şekilde incelemelerini istedim. Ekibimizin 4-5 gün süren taramaları sonucunda, o dönemle ilgili bir belgeye ulaştık. 6 Nisan günü mikrofonlarınız açık kalmış ve kaydetmiş. Ve sizin bundan haberiniz yok. Sercan’dan Nisa’ya bir not gidiyor. Benim şu anda dinlediğim bir ses kaydı var. Ve bu ses kaydı birçok şeyi aydınlatıyor. Bizim görevimiz bu polemikle ilgili bir şey varsa seyircimizle paylaşmak. Yarın ilk ve son kez açıklama yapacağım ve bu konuyu kapatmış olacağız” dedi.


İlgili Yazılar
Kuaförüm Sensin 9 Temmuz Perşembe birincisi kim? Bugün puan durumu
9 07 2020 - 13:27
Doya Doya Moda yeni sezon Pazartesi başlıyor! Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları kim?
9 07 2020 - 12:43
Survivor 9 Temmuz fragmanı! İlk eleme adayı belli oldu
9 07 2020 - 09:16
Kuaförüm Sensin 8 Temmuz birincisi kim? Kuaförüm Sensin 282. bölüm
8 07 2020 - 12:38
Müge Anlı 8 Temmuz canlı yayın! 23 yaşındaki Hasan Ay’ı kim neden öldürdü
8 07 2020 - 12:14
Survivor’da Sercan Yıldırım elendi sosyal medya Acun Medya’ya tepki gösterdi
8 07 2020 - 11:19
Yorum Yap