Survivor 2019’da Son Dokunulmazlık Oyunu Oynandı, Finale Giden İsimler Belli Oluyor

Survivor 26 Haziran 2019 son bölümde final öncesi son dokunulmazlık oyunun ilk ayağı oynandı. 1 Temmuz gecesi final yapacak olan Survivor 2019 yarışmasında finale giden isimler oynanacak ikinci dokunulmazlık oyunun ardından belli olacak.

27.06.2019 - 14:40
27.06.2019 - 14:40
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Survivor 2019’da final heyecanı başladı. Survivor finali 1 Temmuz 2019 akşamı yapılacak. Finale gidecek olan yarışmacıların kesinleşmesi için bu hafta son dokunulmazlık oyunları oynanıyor. Siyah takım ve beyaz takım arasında oynanan dokunulmazlık oyunları Türk yarışmacılar için büyük önem taşıyor. Dokunulmazlık oyununu iki etabını da kazanan takımın yarışmacıları finale gitmeyi garantileyecek. Okay, Bora, Emre ve Yusuf arasından bir yarışmacı bu hafta veda edecek. Survivor 26 Haziran 2019 yeni bölümde oynanan hafıza oyununun hemen ardından dokunulmazlık oyunun ilk etabı gerçekleştirildi. İki takım da dokunulmazlığı kazanabilmek için kıyasıya mücadele etti.

Siyah Takım İlk Oyunu Aldı

Survivor 105. bölüm dün akşam TV8 ekranlarında izleyicilerle buluştu. Yaklaşık 5 ay süren bir maratonun ardından adım adım finale yaklaşan yarışmacıların yorgunluğu artık yüzlerinden okunuyordu. Ancak kendini finali atmak isteyen yarışmacılar oyuna başladıktan sonra yeniden kendine geldi. Survivor son dokunulmazlık oyunun ilk etabında dün akşam kıyasıya bir mücadele vardı. Zorlu parkuru geçen ardından da finalde küpleri devirmeye çalışan yarışmacılar çok zorlandı. Siyah takım oyunun başında ve ortasında oldukça önde giderken beyaz takım sonradan açıldı, ancak bu kazanmaya yetmedi. Oyunu 10’a 8 üstünlükle siyah takım kazandı. Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyunun iki ayağı oynanacak. Survivor 27 Haziran 2019 dokunulmazlık oyununu siyah takımın kazanması durumunda elemenin Bora ve Okay arasında yapılacağı kesinleşecek. Oyunu beyaz takımın kazanması halinde ise bir final oyunu oynanacak ve kaybeden takım elemeye gidecek.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim