Survivor 2019’da Bora ve Yusuf Arasında Beni Beni Bihter’ini Kavgası

Survivor 2019 yarışmasında artık sona geliniyor. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası siyah takımdan Panaitis yarışmaya veda etti. Ancak geceye bu vedadan çok Bora ve Yusuf arasında yaşanan “Beni Beni Bihter’ini Kavgası” damga vurdu.

25.06.2019 - 11:42
25.06.2019 - 11:48
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Kanal D ekranlarında bir döneme damga vuran dizi Aşkı Memnu, bu defa Survivor 2019’a damga vurdu. Aşk-ı Memnu dizisinde Beren Saat’in hayat verdiği Bihter karakterinin ölüm yıldönümü nedeniyle dün sosyal medyada gündem olması yetmiyormuş gibi Survivor 2019’da da gündem oldu.

Yusuf’tan Bora’ya Olay Replik

Survivor 24 Haziran 2019 dokunulmazlık oyunu sonrasında ilginç olaylar yaşandı. Beyaz takım dokunulmazlık oyununu kazandıktan sonra siyah takımdan bir Yunan yarışmacının eleneceği kesinleşti. Bora’nın söylediği bazı sözler nedeniyle iki takım yarışmacıları arasında tartışma çıkarken, Yusuf Karakaya Bora’ya Aşk-ı Memnu’dan “Beni beni Bihter’ini…” repliği ile yanıt verdi. Herkesin bildiği üzere 24 Haziran, Aşk-ı Memnu Dizisinde Beren Saat’in hayat verdiği Bihter karakterinin ölüm yıldönümüydü. Sosyal medyada gündem olan olaydan Yusuf Karakaya haberdar mı bilinmiyor ama aynı günde böyle bir replik kullanması Bihter Ziyagil hayranlarının gönlünü çaldı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim