Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Sude Burcu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Son Güncelleme:
 Sude Burcu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2019 yarışmacıları arasında bulunan Sude Burcu hem güzelliğine gençliği de dikkat çekiyor. İzleyenler de Sude Burcu kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı var mı gibi soruların yanıtını bulmaya çalışıyor. Survivor 2019 yarışmacısı Sude burcu hakkında merak ettiğiniz her şey haberimizde…

Survivor 2019 Yarışmacısı Sude Burcu Kimdir?

Survivor 2019 kadrosu içerisinde bulunan Sude Burcu 22 yaşında ve aslen İzmir’li. Milli tekvandocu olan genç sporcu son 2 yılın Türkiye şampiyonu olmayı başardı. Survivor 2019 tanıtımı videosunda kendisi ile ilgili bilgiler veren genç yarışmacı Balkan şampiyonluğu ve kulüpler Avrupa üçüncülüğü olduğunu birçok defa Türkiye’ye uluslararası platformlarda temsil ederek dereceler aldığını söyledi. 14 yıldan beri spor yaptığını söyleyen genç yarışmacı düzenli bir hayatının olduğunu antrenman ve okul arasında sürekli mekik dokuduğunu dile getirdi.

Survivor Yarışmasını çocukluğundan beri takip ettiğini söyleyen Sude Burcu, hayatında böyle bir tecrübenin olmasını istediği için yarışmaya katıldığını ifade etti. Bir mücadele sporu olan tekvando ile ilgilendiğini ve asıl mücadelenin Survivor’da olduğunu dile getiren genç yarışmacı, mücadeleye alışık olduğu için sıkıntı yaşamayacağını düşündüğünü söylüyor. Survivor 2019 yarışmasında kendisini kendisi ile kıyaslama fırsatı bulabileceğini söyleyen Sude Burcu, kendisini karakterli, kararlı ve azimli olarak tanıtıyor.

Sude Burcu Instagram Hesabı

Türkiye’de ve Avrupa’da başarıları ile dikkat çeken genç yarışmacı izleyenler tarafından sosyal medyada takip edilmek isteniyor. Genç yarışmacıyı sosyal medyada takip etmek isteyen izleyiciler Sude Burcu instagram hesabı var mı sorusunun yanıtını arıyor. Sude Burcu’ya instagram üzerinden “sudeeburcu” araması ile ulaşabilirsiniz.

Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Esra Erol’da Tuğçe’nin Ankara’ya yanına gittiği kişi Tayfun Pehlül Akbıyık çıktı
29 05 2020 - 09:47
Doya Doya Moda 28 Mayıs Perşembe puan durumu: Günün birincisi kim?
28 05 2020 - 13:46
Survivor 27 Mayıs ödül oyununu kim kazandı? Tartışmalar geceye damga vurdu
27 05 2020 - 19:09
Lezzet Düşkünleri 27 Mayıs Çarşamba hangi takım kazandı?
27 05 2020 - 15:23
Danla Bilic Survivor Cemal Can’a şifreli mesaj vermek için şekilden şekle girdi
27 05 2020 - 14:49
Doya Doya Moda 27 Mayıs Çarşamba puanları! Kim birinci oldu?
27 05 2020 - 13:31