Kimdir?

Sude Burcu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2019 yarışmacıları arasında bulunan Sude Burcu hem güzelliğine gençliği de dikkat çekiyor. İzleyenler de Sude Burcu kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram hesabı var mı gibi soruların yanıtını bulmaya çalışıyor. Survivor 2019 yarışmacısı Sude burcu hakkında merak ettiğiniz her şey haberimizde…

Sude Burcu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2019 Yarışmacısı Sude Burcu Kimdir?

Survivor 2019 kadrosu içerisinde bulunan Sude Burcu 22 yaşında ve aslen İzmir’li. Milli tekvandocu olan genç sporcu son 2 yılın Türkiye şampiyonu olmayı başardı. Survivor 2019 tanıtımı videosunda kendisi ile ilgili bilgiler veren genç yarışmacı Balkan şampiyonluğu ve kulüpler Avrupa üçüncülüğü olduğunu birçok defa Türkiye’ye uluslararası platformlarda temsil ederek dereceler aldığını söyledi. 14 yıldan beri spor yaptığını söyleyen genç yarışmacı düzenli bir hayatının olduğunu antrenman ve okul arasında sürekli mekik dokuduğunu dile getirdi.

Sude Burcu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor Yarışmasını çocukluğundan beri takip ettiğini söyleyen Sude Burcu, hayatında böyle bir tecrübenin olmasını istediği için yarışmaya katıldığını ifade etti. Bir mücadele sporu olan tekvando ile ilgilendiğini ve asıl mücadelenin Survivor’da olduğunu dile getiren genç yarışmacı, mücadeleye alışık olduğu için sıkıntı yaşamayacağını düşündüğünü söylüyor. Survivor 2019 yarışmasında kendisini kendisi ile kıyaslama fırsatı bulabileceğini söyleyen Sude Burcu, kendisini karakterli, kararlı ve azimli olarak tanıtıyor.

Sude Burcu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sude Burcu Instagram Hesabı

Türkiye’de ve Avrupa’da başarıları ile dikkat çeken genç yarışmacı izleyenler tarafından sosyal medyada takip edilmek isteniyor. Genç yarışmacıyı sosyal medyada takip etmek isteyen izleyiciler Sude Burcu instagram hesabı var mı sorusunun yanıtını arıyor. Sude Burcu’ya instagram üzerinden “sudeeburcu” araması ile ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu