Seda Ocak Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor 2019 yarışmacıları arasında bulunan Seda Ocak kimdir? Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı tarafından açıklanan Survivor 2019 kadrosu içerisinde bulunan Seda Ocak kaç yaşında ve nereli? İşte Seda Ocak hakkında merak edilenler…
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
28 Ocak 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Survivor 2019 kadrosu açıklandı ve herkes yarışmacıları merak etmeye başladı. Survivor 2019 yarışmacıları arasında bulunan Seda Ocak 12 kişilik yarışmacı kadrosunda en dikkat çeken isimlerden biri. Peki, Survivor 2019 yarışmacısı Seda Ocak kimdir? Seda Ocak kaç yaşında ve nereli? İşte Seda Ocak’ın hayatı hakkında merak edilenler…

Survivor 2019 Yarışmacısı Seda Ocak Kimdir?

Survivor 2019 yarışmacısı Seda Ocak daha önce yarışmada 2 defa yarışan ve başarılı performansı ile dikkat çeken milli atlet Sema Aydemir‘in ikiz kardeşidir. İkiz kardeşi Sema gibi atlet olan Seda Ocak, 34 yaşında ve Bursalıdır. Evlendikten sonra atletizme ara veren Seda Ocak İki çocuk annesi.

Spor hayatını ve kendisini anlatan Seda Ocak, 100 metre engelli koşucusu olduğunu ve 2003 yılında evlendikten sonra spora bıraktığını söyledi. Günde 2 defa antrenman yaparak Survivor’a hazırlandığını söyleyen yarışmacı, bu süreçte oldukça zorlandığını fakat buna dediğini dile getirdi. Kendisini “gözü kara biri olarak tanımlayan Seda Ocak, bunun parkurlarda çok işe yarayacağını düşündüğünü söylüyor. Genç yarışmacı canının tatlı olmadığını ve hırsına da güvendiğini dile getirdi.

Seda Ocak Instagram Hesabı

Bütün Survivor yarışmacılarının olduğu gibi Seda Ocak instagram hesabı var mı sorusu da izleyenler tarafından merak ediliyor. Yarışmacı Instagram’da Seda Ocak ismi ile aratarak bulabilirsiniz.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.Gizlilik Politikası |Hakkımızda | Künye | İletişim devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com