Survivor 2019 Ne Zaman Başlayacak? Survivor 2019 Yarışmacıları Belli Oldu Mu?

NAVİGASYONSurvivor 2019 Yarışması Ne Zaman Başlayacak?Survivor Türk ve Yunan Takımları Karşı Karşıya GelecekSurvivor 2019 Hangi Günler Yayınlanacak?Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler?1- Hakan Kanık Kimdir?2- Seda Ocak Kimdir?3- Sude Burcu Kimdir?4- Yusuf Karakaya Kimdir?5- Bora Edin Kimdir?6- Ecem Onaran Kimdir?7- Hikmet Tuğsuz Kimdir?8- Kader Karakaya Kimdir?9- Atakan Işıktutan Kimdir?10- Melisa Emirbayer Kimdir?11- Büşra Yalçın Kimdir?12- Okay Köksal […]

28.01.2019 - 11:10
29.01.2019 - 10:14
Yorum Yap
7 dk okuma süresi

TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı Survivor 2019 yarışması için heyecan dorukta. Her yıl yapılan ve milyonlarca kişiye ekran başına kilitleyen Survivor 2019 için bugün farklı bir heyecan var. Çünkü bu yıl Survivor Türkiye – Yunanistan yarışması yapılacak ve milli duygular da işin içerisine girecek. Peki, Survivor 2019 yarışması ne zaman başlayacak? Survivor 2019 yarışmacıları kimler? Işte Survivor hakkında merak ettiğiniz her şey…

Survivor 2019 Yarışması Ne Zaman Başlayacak?

Survivor 2019 ne zaman başlayacak sorusu programın yapımcısı ve sonuncusu Acun Ilıcalı tarafından yapılan Açıklama ile yanıt buldu. Survivor 2019 2 Şubat cumartesi akşamı TV8 ekranlarında başlıyor. Yarışma için bu yıl farklı bir heyecan var. Çünkü Survivor 2019 yarışmasında Türkiye ve Yunanistan takımları karşı karşıya gelecek. Daha önceki yarışmalarda birçok defa ayrı yarışmacıları görmüştüm ama bu defa kadro sana ben sıfırdan kuruldu. Survivor 2019 kadrosu yepyeni yarışmacılardan oluşuyor ve bu yıl Acun Ilıcalı bir değişiklik daha yaparak yarışmacıları YouTube üzerinden izleyenlerin oylamasına sundu. Survivor 2019 kadrosu için en çok oy alan yarışmacılar belirlendi ve adaya gitmeyi hak kazandı.

Survivor Türk ve Yunan Takımları Karşı Karşıya Gelecek

Survivor 2019 yarışması Bu yıl diğer formatlardan farklı olarak Türkiye – Yunanistan formatı ile izleyenlerin karşısına çıkacak. Daha önce de Survivor yarışmasında bu format kullanılmış ve izleyenlerden yoğun ilgi görmüştü. Ayrıca bu yol TV8 ekranlarında yapılan kritikleri yanı sıra YouTube kanalı üzerinden Itır Esen’de Survivor 2019 hakkında bir program yapacak. Bu sayede yarışmada yaşananlar internet üzerinden anbean takip edilebilecek.

Survivor 2019 Türk Takımı Tanıtımı İzlemek İçin Tıklayın

Survivor 2019 Hangi Günler Yayınlanacak?

Survivor 2019 hangi günler yayınlanacak? İzleyiciler bu sorunun yanıtını da çok merak ediyor ve internet üzerinde arıyor. Bildiğiniz üzere Survivor yarışması başladığı ilk günlerde haftada 2 gün olarak yayınlanıyor ve Daha sonrasında haftada 5 güne kadar çıkıyor. 2 Şubat Cumartesi akşam başlayacak olan Survivor 2019 yarışması şimdilik Cumartesi ve Pazar günleri ekrana gelecek İlerleyen dönemlerde ise yarışmanın daha fazla ekrana gelmesi bekleniyor.

Nihayet merak edilen Survivor 2019 yarışmacıları belli oldu. Daha önce tanıdığımız isimlerin yanı sıra hiç duymadığımız isimlerde var. İşte Survivor 2019 kadrosu;

Survivor 2019 Yarışmacıları Kimler?

1- Hakan Kanık Kimdir?

MasterChef Türkiye yarışmasının ilk sezonunda yarışan ve büyük bir başarı yakalayan yarışmacı henüz 19 yaşında. Genç olmasına rağmen dikkat çeken isimlerden olan Hakan Kanık yarışmaya hemen yarı final öncesinde veda etmişti. Aslen Bodrumlu olan Hakan, bir dönem vücut geliştirme sporu ile ilgilenmiş, aynı zamanda basketbol oynamıştır.

2- Seda Ocak Kimdir?

Eski bir milli atlet olan Seda Ocak aynı zamanda daha önce yarışmada 2 defa yarışan ve başarılı performansı ile dikkat çeken milli atletSema Aydemir‘in ikiz kardeşidir. İkiz kardeşi Sema gibi atlet olan Seda Ocak, 34 yaşında ve Bursalıdır. Evlendikten sonra atletizme ara veren Seda Ocak İki çocuk annesi.

3- Sude Burcu Kimdir?

Survivor 2019 kadrosuiçerisinde bulunan Sude Burcu 22 yaşında ve aslen İzmir’li. Milli tekvandocu olan genç sporcu son 2 yılın Türkiye şampiyonu olmayı başardı. Survivor 2019 tanıtımı videosunda kendisi ile ilgili bilgiler veren genç yarışmacı Balkan şampiyonluğu ve kulüpler Avrupa üçüncülüğü olduğunu birçok defa Türkiye’ye uluslararası platformlarda temsil ederek dereceler aldığını söyledi.

4- Yusuf Karakaya Kimdir?

Yusuf Karakaya 24 yaşında ve profesyonel Kick Boksçu. 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında mücadele edecek olan genç sporcu 14 yaşından beri spor yapıyor. Aslen Elazığlı olan genç sporcunun Türkiye genelinde amatör spor başarıları bulunuyor.Survivor 2019 yarışmacısıYusuf Karakaya yarışmaya, “Yaptığım en iyi işi yapmaya, savaşmaya gidiyorum.” Sloganı ile katılıyor.

5- Bora Edin Kimdir?

Bora Edin 34 yaşında ve aslen İstanbullu. Uzun bir Spor Geçmişi olan yarışmacı hala Crossfit eğitmenliği yapıyor. Hemen hemen her sporla ilgilenen yarışmacı daha önce Malta’da futbol oynamış. Hem amatör hem de profesyonel şekilde futbol oynayan yarışmacının Crossfit’te de dereceleri bulunuyor.

6- Ecem Onaran Kimdir?

Eski bir milli atlet olan ve aynı zamanda Fenerbahçe’nin sporcusu olan Ecem Onaran 29 yaşında.Türkiye takımında yer alacak isimlerden olan Ecem Onaran güçlü fiziğiyle dikkat çekiyor.Sloganı ise “Milli duygular beni güçlendirecek.” Survivor Adası’nda açlık nedeniyle zorla anlayacağını ve Mental olarak hazır olduğunu söyleyen yarışmacı iddialı bir şekilde yarışmaya giriş yapıyor.

7- Hikmet Tuğsuz Kimdir?

Hikmet Tuğsuz Antalya’da 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Geçtiğimiz yıllarda aktif spor hayatına veda eden Tuğsuz, Daha sonra milli takımı antrenörü yapmaya başlamıştır. Üniversite sporcu kontenjanı ile giren ve tamamladıktan sonra Avrupa şampiyonalarında katılan Tuğsuz, 8 yıl boyunca Decathlon’da Türkiye şampiyonluğuna elinde tutmuştur.

8- Kader Karakaya Kimdir?

22 yaşındaki Kader Karakaya yarışmaya “Takımın bana ihtiyacı var” sloganı ile katılıyor. Fenerbahçe Spor okullarında futbol eğitmenliği yapan Kader Karakaya aslen Bursalı. Survivor yarışmasının kendisini heyecanlandırdığını söyleyen yarışmacı Türkiye takımının kendisine ihtiyacı olduğunu iddia ediyor.

9- Atakan Işıktutan Kimdir?

Atakan Işıktutan Survivor 2019 yarışmasının en genç isimlerinden biri. 24 yaşında ve Rizeli olan yarışmacı daha önce yüzme sporu ile ilgilenmiş. Yarışma için çektiği tanıtım videosunda özellikleri oyunlarında çok iddialı olduğunu söyleyen Atakan Işıktutan, Aynı zamanda basketbol oynadığı için atış kabiliyetinin de oldukça iyi olduğunu söylüyor.

10- Melisa Emirbayer Kimdir?

Melisa Emirbayer 23 yaşında. Hiçbir zaman kolay kazanmadığını ve zoru başarmak için Survivor’a gittiğini söyleyen Melisa Emirbayer İzmir’den yarışmaya katılıyor. Milli bir yüzücü olan Melisa, Sayısız Türkiye şampiyonluğu ve rekorları ile tanınıyor.

11- Büşra Yalçın Kimdir?

Büşra Yalçın21 yaşında. Aslen Tokatlı olan iddialı yarışmacı İstanbul’da yaşıyor. İlkokul döneminde voleybol ile tanıştığını söyleyen yarışmacı, Çanakkale’de Beden Eğitimi Öğretmenliği okuyor. İstediğim her şeyi kafama koyduğumda yaparım diyen Yalçın, Survivor’ın kadın şampiyonu hakkettiğini söylüyor.

12- Okay Köksal Kimdir?

Okay Köksal31 yaşında. Yarışmaya Artvin’den katılan Köksal ¨Neler yapabileceğimi herkese göstermek istiyorum¨ sloganı ile yarışmaya katılıyor. 7 yaşından beri güreş yapmakta olduğunu söyleyen Köksal, tek bir yenilgisi olduğunu onunda dünya ikinciliği olduğunu söylüyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim