Survivor 2019 5 Şubat Kim Elendi? Survivor 2019 Son Bölüm

Survivor 2019 5 Şubat Kim Elendi? Bu Akşam Survivor 2019’da Kim Gitti?

Survivor 2019 5 Şubat yeni bölümde ilk eleme heyecanı yaşanıyor. Bu akşam Yunanistan takımından bir yarışmacı Survivor'a veda edecek. Peki, Survivor 2019 5 Şubat kim elendi? Bu akşam Survivor'da kim gitti?
Yorum Yap
2 dk okuma süresi
2 hafta önce

Konuyu Oyla!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 114,36
Loading...
Yorum Yap

Survivor 2019’da oyunların heyecanı devam ederken bu akşam ilk eleme heyecanı da yaşanacak. Geçtiğimiz günlerde oynanan dokunulmazlık oyunları doğrultusunda bu akşam Yunanistan takımından bir yarışmacı adaya veda edecek. Yunanistan takımından üç yarışmacı eleme adayı olarak sadece Yunanistan’da yapılan oynamaya çıktı. Bu üç yarışmacıdan biri için bugün Survivor’ın son günü olacak.

Survivor 2019’da Eleme Öncesi Ödül Oyunu

Survivor 2019 5 Şubat yeni bölümde eleme öncesinde yarışmacılar yeni bir ödül oyunu için parkura çıktı. Daha öncesinde de defalarca oynanan salıncak oyununda bu akşam Türk ve Yunan yarışmacılar mücadele ediyor. Dün akşam Ödül oyununu kaybeden Türk yarışmacılar bu akşam oyunu kaybetmek istemiyor. Türkiye takımı özellikle erkeklerde büyük bir başarı sağlarken kadınlarda ise biraz sorunlar oluyor. Koordinasyonu gerektiren bir takım oyunu çıkan yarışmacılar arasında ara sıra sesler de yükselmiyor değil.

Survivor 2019 5 Şubat Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Bu Akşam Survivor 2019’da oynanan ilk ödül oyununda iki takımın kadınları ve erkekleri ayrı ayrı yarışsa. Güce ve konsantrasyona dayalı bir oyun oynayan takımlar da kadınlardan Melisa erkeklerde ise Yunanistan takımından Spyros kazandı. Yarışmacılar ödüllerini başka iki arkadaşı ile paylaşabiliyordu.  Türkiye takımında Melisa ödülünü takım arkadaşları Sude ve Ecem’le paylaşmayı seçerken Yunanistan takımından Spyros ödülü arkadaşları Panagiotis ve Kyrikos ile paylaşacağını söyledi.

Survivor 2019 5 Şubat 2. ödül oyununda ise Türk takımı farkını ortaya koydu. Dün akşam kaybedilen oyunu geride bırakan Türkiye takımı Yunanistan karşısında Büyük üstünlük kurarken bu defa 10-3 skorla mağlup etmeyi başardı. Türkiye takımı kazandığı Bu oyunlar hem bisküvi ödülünün sahibi oldu Hem de açlık butonuna adaya götürmeye hak kazandı. Takımdaki herhangi birinin açlık butonuna basması durumunda bisküvi ödülü yeniden gelecek.

Survivor’da Kim Elendi?

Survivor 2019’da bu akşam kim elendi sorusuna yanıt buldu. Bu hafta oynanan 2 dokunulmazlık oyununda kaybeden Yunan takımından eleme adayları Iloulieta, Spyros ve Demi olmuştu. Yunanistan’da yapılan halk oylaması sonucu adaya veda eden isim Demi oldu.

Güncelleme :

Bu İçeriği Aktif Kaynak Göstermek Koşulu İle Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"