Haber

Survivor 2018 2 Nisan Kim Elendi? Takımlar Birleşince, Kim Hangi Takımda Oldu?

TV8’in fenomen yarışması Survivor 2018 All Star Gönüllüler 2 Nisan ada konseyinde kim elendi sorusunun yanıtı herkes tarafından merak ediliyor. Bugün yapılacak olan eleme büyük önem taşıyor. Çünkü, Survivor 2018 yeniden başlıyor. Acun Ilıcalı dün akşam ada konseyinde yaptığı açıklama ile şok etkisi yaratmıştı. All Star takımı gözyaşlarına boğan açıklama, 2 aydan bu yana sadece bir dokunulmazlık oyunu kazanan Gönüllüler takımını ise oldukça mutlu etti. Peki, Survivor 2018 2 Nisan Kim Elendi? Yeni Survivor 2018 formatında kim hangi takımda olacak? İşte bu soruların yanıtı…

SURVİVOR 2018 YENİ FORMATI NASIL?

Survivor 2018 All Star Gönüllüler formatı bu akşam itibari ile sona eriyor. Ada konseyinde Gönüllüler takımından yapılacak olan son elemenin ardından, All Star takımı ikiye bölünecek ve Gönüllüler takımındaki yarışmacılar da bu iki takıma paylaştırılarak 10’ar kişilik iki takım çıkarılacak. Acun Ilıcalı dün akşam ada konseyinde yaptığı açıklamada, bu sene seçtikleri All Star takımının yenilmesinin mümkün olmadığını gördüklerini ve Gönüllüler takımının iki aydır çok az kazanarak çok az yemek yediğini, bunun da mental anlamda sorunlar yaşatmaya başladığını bu nedenle de format değişikliğine gidildiğini ve yeni bir Survivor’un başladığını açıkladı.

SURVİVOR 2018 2 NİSAN KİM ELENDİ?

Survivor 2018 2 Nisan son bölümde takımlar bu halleri ile son defa ödül oyununa çıktı. Kıran kırana geçen ödül oyunun sonunda kazanan 10 – 8 Gönüllüler oldu. Oyunun ardından ada konseyinde yaşananları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Survivor 2018 2 Nisan Kim Elendi? Takımlar Birleşince, Kim Hangi Takımda Oldu?

NEVİN YANIT ADAYA VEDA ETTİ

Survivor 2018 yarışmasında yeni format öncesinde adaya son veda eden isim Nevin Yanıt oldu. SMS oylaması sonucunda en az oyu alan Nevin Yanıt’ın Survivor 2018 macerası dün gece sona erdi. Survivor 2018’de bundan sonra yeni format uygulanacak.

SURVİVOR 2018 YENİ FORMATTA KİM HANGİ TAKIMDA?

Yeni formatla birlikte hangi yarışmacıların hangi takımda olacağı merak ediliyordu.

All Star Ünlüler Takımı: Sema, Ümit Karan, Adem, Yiğit, Merve Aydın, Sahra, Berna, Turabi, Elif ve gönüllüler takımından gelen Mustafa Kemal ile oluştu.

All Star Gönüllüler Takımı: Hakan, Nagihan, Hilmicem, Murat, Damla, Birsen, Funda, Yağmur, Anıl ve Cumali.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu