Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Survivor 17 Mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da bugün eleme adayı kim?

Son Güncelleme:
 Survivor 17 Mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da bugün eleme adayı kim?

Survivor 17 Mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı şimdiden araştırılmaya başlandı. Özellikle ünlüler takımı için bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu büyük önem taşıyor. Zaten 5 kişi kalan ünlüler takımı dün akşam dokunulmazlık oyununu kaybetmiş ve takımda eşit oylarım çıkması nedeniyle iki yarışmacı birden aday olmuştu. Peki Survivor 17 Mayıs dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da bugün eleme adayı kim oldu?

TV8 ekranlarında her gün yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı Survivor bütün hızı ile devam ediyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak ve kaybeden takımdan yeni eleme adayı çıkacak. Cumartesi akşamı oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ünlüler olmuş ve eleme adayı olarak Mert ve Aycan’ın isimleri yazılmıştı. Takımda yapılan oylamada eşitlik çıkması nedeniyle iki yarışmacı birden eleme adayı olarak potoya girerken bu akşam oynanacak olan oyunu Ünlüler takımının kaybetmesi durumunda Aycan ya da Mert veda edecek. Peki Survivor 17 Mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor’da ünlülerin stratejileri tutmuyor

Survivor’da ünlüler takımının baştan beri yaptığı yanlış strateji nedeniyle şu anda takım 5 kişi kaldı ve dün akşam Yunus Emre’nin yaptığı davranışlar da iki eleme adayı birden çıktı. Ada konseyinde yapılan oylama sırasında Mert ve Aycan ikişer oy alarak eleme adayı oldu. Aslında tek aday çıkması gerekirken Yunus Emre’nin Aycan’a oy vermesi nedeniyle 2 kişi birden eleme potasına girdi. Bu akşam Ünlüler takımının oyunu kaybetmesi durumunda eğer bir değişiklik olmazsa Aycan ya da Mert yarışmaya veda edecek. Gönüllüler takımının oyunu kaybetmesi durumunda ise yeni eleme adayları çıkacak.

Survivor 17 Mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 17 Mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı herkes tarafından merak ediliyor ve yoğun olarak internet üzerinde araştırılıyor. Dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı, eleme adayı gönüllüler takımından çıkacak.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Gelinim Mutfakta 26 Ekim günün birincisi kim? Bugün çeyrek altını kim aldı?
26 10 2020 - 11:08
26 Ekim Pazartesi Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları kim? Canlı müzik ziyafeti!
26 10 2020 - 09:10
Bugün TV’de ne var? 26 Ekim 2020 Pazartesi Atv, Kanal D, FOX Tv, TV8, TRT1, Show Tv, Star Tv yayın akışı…
26 10 2020 - 09:01
Yorum Yap